Ana sayfa Dizi Haberleri Alina Boz hayranlarından bir yanda yardım toplama çabası, diğer yanda Maraşlı hatırlatması!

Alina Boz hayranlarından bir yanda yardım toplama çabası, diğer yanda Maraşlı hatırlatması!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Alina Boz, en son Bir Peri Masalı isimli diziyle Fox TV ekranında yer aldı. Sadece 13 bölüm süren dizinin ardından ise oyuncu yeni gelen teklifleri değerlendirme sürecine girdi. Türkiye’yi sarsan deprem felaketi ile birlikte depremzedelere yardım için çeşitli faaliyetlerde bulunan Alina Boz’un hayranları da boş durmadı.

Alina Boz’un yurt dışında geniş bir hayran kitlesi bulunuyor ve farklı ülkelerden birçok hayranı da Türkiye’de yaşanan deprem felaketi için yardım toplama adına çeşitle paylaşımlar yapıyor.

Alina Boz hayranlarından bir yanda yardım toplama çabası, diğer yanda Maraşlı hatırlatması! 21

Alina Boz’un sosyal medyadan yayınladığı bilgileri farklı dillerde yayınlayan, deprem için Türkiye’ye maddi destekte bulunulması için çeşitli bağış faaliyetlerine dikkat çeken yurt dışındaki hayranlar, ayrıca Maraşlı dizisini de unutmadı.

Alina Boz hayranlarından bir yanda yardım toplama çabası, diğer yanda Maraşlı hatırlatması! 22

Burak Deniz ile Alina Boz ikilisinin çok sevilen Maraşlı isimli dizisine olan sevgilerini 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile bir kez daha hatırlatan yabancı hayranlar, bir yanda depremin üzüntüsünü yaşarken, diğer yanda da Maraşlı dizisine olan sevgilerini bir kez daha dile getiren paylaşımlar yapıyor.

Alina Boz hayranlarından bir yanda yardım toplama çabası, diğer yanda Maraşlı hatırlatması! 23

İlk bölümü 11 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Maraşlı dizisinde Alina Boz, Mahur isimli fotoğrafçı bir karakteri canlandırmıştı. Toplamda 26 bölüm süren Maraşlı dizisi ilk başlarda çok iyi bir hikaye ortaya koymuş ve geniş kitleleri etkilemişti.

Ancak hikayenin ilerleyen dönemde zayıflaması ile birlikte ciddi ilgi azalması yaşanması üzerine Maraşlı dizisi 26 bölümden oluşan, tek sezonluk bir yapım olarak kaldı. Ancak diziye gösterilen büyük ilgi 13 Temmuz 2021 tarihindeki finalden sonra da uzun süre devam etti.

Alina Boz hayranlarından bir yanda yardım toplama çabası, diğer yanda Maraşlı hatırlatması! 24