Ana sayfa Dizi Fragmanları Alparslan dizisinde Fahriye Evcen unutuldu, Kayra Zabcı dönemi başladı!

Alparslan dizisinde Fahriye Evcen unutuldu, Kayra Zabcı dönemi başladı!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Alparslan dizisinin ikinci sezonu çok başarılı bir şekilde devam ediyor. Dizinin kadın başrolü olan ve Akça Hatun karakterini canlandıran Fahriye Evcen’in hikayeden ayrılmasının ardından, yeni kadın başrol olarak Kayra Zabcı’ya büyük bir görev verildi. Seferiye Hatun karakterini canlandıran oyuncu, gayet başarılı bir performans ortaya koydu ve dizinin hikayesinde etkili bir noktaya geldi.

Alparslan dizisinde artık Seferiye Hatun dönemi başlıyor. Dizinin 10 Ekim pazartesi akşamı yayınlanacak olan 31. yeni bölümünde Seferiye ile Alparslan’ın düğününde neler olacağı merakla bekleniyor.

Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı, yayınlandığı günden bu yana zirveden düşmeyen Alparslan Büyük Selçuklu, dizisinde artık Kayra Zabcı’nın performansı çok etkili olacak.

Barış Arduç ile Kayra Zabcı arasındaki uyum ve enerji de dizinin gelecekteki başarısına önemli bir etkide bulunacak. Bu nedenle de Fahriye Evcen’in ardından Kayra Zabcı’nın kadın başrol olması dizide yeni bir dönemi de beraberinde getiriyor.

Alparslan Büyük Selçuklu’nun 10 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak 31. bölümünde yaşanacakların detayı şöyle: Üzerine atılan iftiradan kurtulan Alparslan, Grigor’un daveti üzerine Ani’ye gitmiş, Alpagut’un idam sehpasındaki vaziyeti karşısında şaşkınlığa düşmüştü. Yanında Akınay da bulunan Alparslan, Alpagut’un idamı karşısında ne yapacak? Akınay’ın Alpagut’un idamına tepkisi ne olacak? Grigor’un bu daveti sadece Alpagut için miydi yoksa başka bir plan peşinde mi?

Arslan Yusuf’un dört gözle beklediği Seferiye ile Alparslan’ın düğününde neler olacak? Yınal’ın asla razı olmadığı bu evliliğin gerçekleşmesi nelere sebep olacak? Buhara ahalisi bu evliliğe karşı çıkacak mı?

Gevher’in Zeren’e attığı tokat Seferiye ve Zeren’i Gevher’e karşı iyice bilemiş, Selçuklu’ya olan öfkelerini arttırmıştı. Gevher’in odasına gece yarısı girerek onun canına kast eden kimdi? Evlilik akdini bozmak isteyen Seferiye mi, Selçuklulardan babasının intikamını almak isteyen Zeren mi? Gevher, Öke’nin şahit olduğu bu saldırıdan bu saldırıdan kurtulabilecek mi?

Tacirlerin güvenini büyük ölçüde kaybeden Grigor ve Alexander’ın Selçuklu’ya karşı yeni hamlesi ne olacak? Ordusunu daha da güçlü kılmak için Alparslan’dan meşhur Türk atlarını kendisine satmasını isteyen Grigor’a Alparslan’ın cevabı ne olacak?

Yınal ve Öke, Erbasgan ile Gevher’in evliliğine kati bir kararla karşıdırlar. Gevher ve Erbasgan bu durumda ne yapacaklar, Yınal ve Öke ile karşı karşıya gelmeyi göze alarak evlenecekler mi?

“Alparslan: Büyük Selçuklu” 31. bölümüyle 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de