Ana sayfa Dizi Haberleri Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, 5. bölüm reyting sonuçlarıyla şaşırttı! Sıralama iyi ama durum başka!

Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, 5. bölüm reyting sonuçlarıyla şaşırttı! Sıralama iyi ama durum başka!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – tv8 ekranlarında yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, bayram haftasında düşük reytingleriyle dikkatleri çekti. Aslında ilk bölümü ile çok da farkedilmeyen dizinin, özellikle Selin Yeninci’nin rolü ve oyunculuğunun sosyal medyada çokça konuşulmasından sonra reytinglerini yükseltmesi beklenmeyen bir gelişme olmuştu.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Olgun Toker, Selin Yeninci ve Engin Öztürk’ün yer aldıkları dizi, 4 Mayıs Çarşamba akşamı 5. bölümü ile ekrandaydı. Dizinin son iki bölümdür reytinglerini yükseltmesi, herkes için şaşırtıcı ve güzel bir durumdu.

Hikayesi ile merak konusu olan dizide Meryem karakterine hayat veren Selin Yeninci, dizinin öne çıkan ismi oldu. Yanında çalıştığı Defne’nin (İrem Helvacıoğlu) çocuğunu kaçırarak kendi çocuğu izlenimi veren Meryem’in travmatik hallerine Yeninci, büyük bir başarı ile hayat vermekte.

Dizinin bayramın son gününe denk gelmesi nedeniyle izlenme oranının düştüğü tahmin edilmekte. Bu durumun gerçekliğini bir sonraki haftanın reytingleri gösterecek. Ancak Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, bu hafta reyting kaybı yaşadı.

Üstelik ekranda rakipleri olan Sadakatsiz, Kara Tahta ve Kuruluş Osman’ın yeni bölümlerinin olmamasına rağmen dizinin reytingini düşürmüş olması dikkatleri çekti.

Ortalamanın altında oranlar alan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi, sıralamada geçtiğimiz haftaya oranla daha iyi sonuçlar almış görünüyor. Ancak bu durum, reyting puanlarının düştüğü gerçeğini değiştirmemekte!

Dizi 5. bölümüyle bu hafta Total ve AB gruplarında 3., ABC1’de ise 4. sırada yer aldı. Geçtiğimiz hafta sürpriz bir çıkış yakalayan dizi Total’de 4., AB’de 6. ve ABC1’de ise 3. sırada yer almıştı. Sıralamada bir önceki haftaya oranla yükselmesi, diğer rakiplerinin ekranda olmamasından dolayı. Ancak reytingleri gelecek hafta da bu şekilde gelirse, sıralamada çok daha altlara düşmesi söz konusu olabilir!

Yine de umut vadeden bir dizi olarak gelecek hafta izleyenlerin tekrar ekrana dönmesi ile birlikte Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin de yine izleyicisini ekran başına toplayarak iyi reytingler alması bekleniyor.

Aynı durum Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine için de geçerli tabii. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisi ile birlikte bu hafta ekranda olan Gülümse Kaderine dizisi de Total ve AB gruplarında dördüncülükler elde ederken,dizi, ABC1’de ise altıncı oldu. İkinci bölümü yayınlanan Gülümse Kaderine dizisi için de durum gelecek haftalarda daha çok netleşecek…