SON DAKİKA
22 Eylül 2019 09:39

SON HABERLER

Aşk Ağlatır 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle! İzleyicilerin heyecanı dorukta

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. İzleyiciler ilk bölümü çok sevdi ve yeni bölümler için heyecan yüksek.

Aşk Ağlatır dizisinin 1.bölümü 8 Eylül Pazar akşamı ekrandaki yerini aldı. Dizi daha ilk bölümü ile büyük beğeni topladı. Özellikle Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş’ın başarılı oyunculukları taktirle karşılandı. İki genç oyuncu da sosyal medyada bir hayli gündem oldu. 15 Eylül Pazar günü dizinin 2. bölümü ekrandaki yerini alacak. 2. bölümden 2. fragman yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

“BU KASABA BENDEN ADIMI ALDI!”

Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır’ın tanıtımında zorla evlendirilmek istenen Ada’nın (Hafsanur Sancaktutan) gözyaşları izleyenleri derinden etkiliyor. Ada, “Bu kasaba benden adımı aldı; Meryem’im ben burada!” sözleriyle yaşadığı çaresizliği hissettirirken, Yusuf (Deniz Can Aktaş) Ada’ya destek olmaya çalışıyor. İstanbul’a doğru yola çıkan ikilinin neler yaşayacağı merakla bekleniyor.

İlgili Haberler