Ana sayfa Dizi İzle Aşk Bir Rüya 22 Mart Pazar 33. Bölüm Fragmanı İzle

Aşk Bir Rüya 22 Mart Pazar 33. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Kanal 7’nin yeni Hint dizisi Aşk Bir Rüya – Thapki Pyaar Ki 22 Mart Pazar tarihli 33. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. dizinin bu bölümünden fragmanı videoda bulabilirsiniz. Aşk Bir Rüya’da bu akşam evde bayram için tören yapılır. Tören sırasında eve gelen polisler Bihan’ı tutuklar. Bu tutuklama olayının perde arkasında ne var?

Herkes Bihan’ın öldüğünü düşünürken o bir anda ortaya çıkar. Vasu Bihan ile Thapki’nin yakınlaşması için yaklaşan bayramı fırsat bilir. Bayramda tüm adetleri onların birlikte yapmasını planlayan Vasu gelinlerinden de yardım alır. Tören sırasında Bihan Thapki’ye tatlı yedirmek ister fakat Thapki bunu kabul etmez.

Eve gelen polisler herkesi çok şaşırtır. Polisler Thapki ve Bihan’ın zoraki bir evlilik yaptığını söyleyerek Bihan’ı hapse atacaklarını belirtir. Thapki de gerçekleri olduğu gibi polise anlatınca polis Bihan’ı tutuklar. Bu tutuklama olayının perde arkasında ne var?

Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Dizinin genel hikayesi:
Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?

Yönetmen: Ranjan Kumar Singh, Mayank Gupta Vaibhav ve Vansraj Singh
Oyuncular: Jigyasa Singh, Manish Goplani, Ankit Bathla, Sheena Bajaj, Monica Khanna, Jaya Battacharya, Jairoop Jeevan, Sabina Jat
Tür: Dram , Romantik
Yapımı: 2015 – Hindistan