SON DAKİKA
4 Aralık 2022 10:48

SON HABERLER

Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın planı ters tepecek!

Cuma akşamları yayınlanan Aşk Mantık İntikam isimli dizinin başrolünde Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisi bulunuyor. 39. bölümü ile birlikte Mart ayında final yapması planlanan dizinin yeniden romantik komedi sahnelerine geri dönüşünü bu hafta izleyeceksiniz.

İzleyicilerin aylardır talep ettiği yaz dönemindeki haline geri dönmesi konusunda senaristler geri adım attı. Dramın dozu azaltılacak ve hikayeye romantik komedi sahneleri daha çok serpiştirilecek. Peki 32. yeni bölümde neler izleyeceksiniz? İşte detaylar:

Kazadan sonra Esra’nın kendisine çok özenli davrandığını gören Ozan, bu durumu kullanmak için her şeyi yapar. Sonunda Esra Ozan’ın kendisine oyun oynadığını anlar. O gün gerçekleşecek fotoğraf çekimini Efe ile halledeceklerini söyleyerek Ozan’ı evde bırakıp şirkete gider. Elbette Ozan durmaz ve çekime gider. Fakat Esra’nın planı ters teper.

Ozan’ın daha önceki bir çekimden tanıdığı Andrea, bu kez de Esra’nın Ozan’ı kıskanmasına neden olacaktır. Bu kıskançlık dalgası Esra ve Ozan’ın oldukça yakınlaşmasına neden olur. Fakat Esra da Ozan da kırılmaktan korktukları için bu konuda bir türlü konuşamazlar. Ta ki şirketin kuruluş partisine, yani Sevgililer Günü akşamına kadar…

Esra’nın Rüya’yla ilgili şüpheleri giderek artarken Ozan da kazadan birkaç gün sonra gelen bilirkişi raporundan Esra’nın arabasına sabotaj düzenlendiğini öğrenir. Ozan kamera kayıtlarına baktığında tüm gerçeği anlayacaktır. Ancak bu sırada Rüya’yla ilgili gerçekleri öğrenen Esra’nın, konuşmak için Rüya’nın evine gittiğinden haberi yoktur.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler