Ana sayfa Sinema Aslı Enver’i özleyenler için büyük gün! Sen Yaşamaya Bak bugün yayında!

Aslı Enver’i özleyenler için büyük gün! Sen Yaşamaya Bak bugün yayında!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Uzun süredir ekranlardan uzak olan Aslı Enver’i hayranları çok özledi. Ancak başarılı oyuncunun hayranlarının hasreti bugün sona eriyor. Aslı Enver’in başrolünü Kaan Urgancıoğlu ile paylaştığı film Sen Yaşamaya Bak bugün Netflix’te izleyiciyle buluştu.

Aslı Enver, en son Babil dizisinde rol aldıktan sonra dinlenmeye çekildi. Araya pandeminin de girmesiyle Enver’in setlerden uzaklığı bir hayli uzadı. Ancak başarılı oyuncu nihayet bugün hayranlarının karşısına çıkıyor.

Aslı Enver’in, Yargı’nın karizmatik savcısı Ilgaz’ı canlandıran Kaan Urgancıoğlu ile başrolü paylaştığı Sen Yaşamaya Bak filmi bugün Netflix’te yayınlanmaya başladı. Özellikle Aslı Enver hayranları filmi büyük bir heyecanla bekliyordu.

Romantik komedi türündeki filmde ayrıca Mert Ege Ak, Egi Şenler ve Birce İrem rol alıyor. Filmde, Aslı Enver, amansız bir hastalık yüzünden ömrünün son demlerini yaşadığını öğrenen Melisa isimli bir bekar anneyi canlandırıyor.

Melisa ömrünün son günlerinde öldükten sonra oğlunu emanet edeceği güvenilir bir anne ararken karşısına Kaan Urgancıoğlu’nun canlandırdığı Fırat karakteri çıkıyor. Melisa, oğluna yeni bir anne ararken fırtınalı bir aşkla karşılaşıyor.

Yönetmenliğini, Müslüm filmiyle büyük beğeni toplayan Hakan Ketche’nin oturduğu filmin senaryosu Hakan Bonoma’ya ait. Acıklı bir hikayeyi son derece eğlenceli bir dille anlatacak film görünüşe göre izleyiciyi hem güldürecek hem de ağlatacak.