Ana sayfa Dizi Haberleri Onur Saylak’ın art arda yaptığı paylaşımlara bakılırsa Uysallar dizisi gümbür gümbür geliyor!..

Onur Saylak’ın art arda yaptığı paylaşımlara bakılırsa Uysallar dizisi gümbür gümbür geliyor!..

tarafından sevda

Televizyongazetesi.com/Detay – Oyunculuktan yönetmenliğe geçiş yapan Onur Saylak’ın yeni dizisi Uysallar merakla bekleniyor. Netflix’te izleyiciyle buluşacak dizi 30 Mart’ta yayınlanmaya başlayacak.

Son yıllarda oyunculuktan daha çok yönettiği film ve dizilerle gündeme gelen Onur Saylak’ın instagram hesabından yaptığı art arda yaptığı paylaşımlar diziyle ilgili merakı iyice artırdı.

Onur Saylak’ın rejisi ve Ay Yapım’ın yapımcılığındaki Uysallar’da, Şahsiyet dizisinde de Saylak’ın birlikte çalıştığı usta oyuncu Haluk Bilginer rol alıyor. Ayrıca, yine usta isimlerden Uğur Yücel de dizinin kadrosunda. Son derece güçlü oyuncu kadrosu olan Uysallar dizisinde Songül Öden ve Öner Erkan da rol alıyor.

Onur Saylak'ın art arda yaptığı paylaşımlara bakılırsa Uysallar dizisi gümbür gümbür geliyor!.. 14

Uysallar dizisinin senaryosu, son yılların en başarılı romancılarından Hakan Günday’a ait. Onur Saylak ve Hakan Günday geçmişte, Daha filminde de birlikte çalışmıştı.

Onur Saylak'ın art arda yaptığı paylaşımlara bakılırsa Uysallar dizisi gümbür gümbür geliyor!.. 15

Uysallar’ın konusu ise şöyle: Mimar Oktay Uysal eşi, iki çocuğu ve babasından oluşan ailesinden gizli olarak bir punk hayatı sürmeye başlar.

Ancak o sırada ailesi de Oktay’dan gizli kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesinin yalanlarla dolu bir evi, Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi vardır. Ailene karşı kendin olabilmek mümkün müdür yoksa herkesin ikinci bir hayata mı ihtiyacı vardır?

Onur Saylak'ın art arda yaptığı paylaşımlara bakılırsa Uysallar dizisi gümbür gümbür geliyor!.. 16

Son derece çarpıcı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak olan Uysallar’ın ilk tanıtımı yayınlandı. Çok etkileyici görüntülerin yer aldığı tanıtım diziyle ilgili merakları iki kat artırdı.

Onur Saylak'ın art arda yaptığı paylaşımlara bakılırsa Uysallar dizisi gümbür gümbür geliyor!.. 17

En son Çukur dizisinde ‘Selim Koçovalı’ karakterini canlandıran yetenekli oyuncu Öner Erkan Uysallar’da hayranlarını şaşırtacak. Erkan bu kez bir punk’çı olarak izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.