SON DAKİKA
21 Eylül 2019 01:25

SON HABERLER

Aslıhan Güner öyle heyecan yaptı ki, karnında kelebekler uçuşuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ordu’da çekimlerine devam edilen Kuzey Yıldızı – İlk Aşk dizisi, 14 Eylül Cumartesi günü izleyicilerle Show TV ekranında buluşacak.Aslıhan Güner ile İsmail Demirci’nin başrollerinde yer aldığı dizinin çekimleri yoğun tempoda devam ediyor.

Aslıhan Güner, instagram hesabından diziyle ilgili yaptığı paylaşımda heyecanını takipçileri ile paylaştı. Yıldız karakterine çok yakıştığı her halinden belli olan Güner, hayranlarından da büyük destek bulmakta.

Güner, Yıldız’ın hikayesini de çok sevdiğini belirten bir mesaj yayınladı.

Karnında kelebekler uçuştuğuna da vurgu yapan oyuncu, bir çok izleyici gibi Cumartesi gününü adeta iple çekiyor.

İşte Aslıhan Güner’in heyecanını anlatan instagram paylaşımı:

Sen benim en güzel hikayemsin Yıldız’ım💙🧜🏻‍♀️✨
Son 4 gün ♥️
Bir masal,bir hikaye anlatmaya geliyoruz sizlere..🌿🎬
Fonda canım Karadeniz ile birlikte.. Çok çok güleceğiniz,seveceğiniz,duygulanacağınız,içten,kalpten,herkesin kendisinden bir parça bulacağı hikaye.. ✨
Heyecanım çok,karnımda kelebekler 🦋
Hadi gelsin Cumartesi 🙈

KUZEY YILDIZI BAŞLIYOR

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken dizide, Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Kuzey (İsmail Demirci) ve Yıldız’ın (Aslıhan Güner) aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, 14 Eylül Cumartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler