Ana sayfa Sosyal Medya Aslıhan Güner ve Mert Kılıç çiftini hiç böyle görmediniz!..

Aslıhan Güner ve Mert Kılıç çiftini hiç böyle görmediniz!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Aslıhan Güner kendisi gibi oyuncu olan eşi Mert Kılıç’ın doğum gününü sosyal medya paylaşımıyla kutladı.

20 Nisan 1978 doğumlu Mert Kılıç 44 yaşına bastı. Eşiyle birlikte bir fotoğraf karesini instagram hesabından yayınlayan Aslıhan Güner paylaşımına, ‘İyi ki doğdun diğer yarım’ notunu düştü.

2013 yılında evlenen oyuncu çift, 9 yıldır sürdürdükleri mutlu birliktelikleri ile magazin dünyasında parmakla gösterilen ünlü çiftler arasında yer alıyor.

Aslıhan Güner ve Mert Kılıç çiftini hiç böyle görmediniz!.. 7

Çiftin hayranları da fotoğrafın altına yaptıkları yorumlarda Mert Kılıç’ın doğum gününü kutlayıp, oyuncuya mutluluklar dilediler.

Üst üste çekimleri şehir dışında gerçekleşen projelerde yer alan Aslıhan Güner, o dönem eşinden uzakta uzun zamanlar geçirmişti. Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu şimdilerde eşiyle ayrı geçirdiği zamanların acısını çıkarıyor.

Birlikte vakit geçiren çift bu anları da sürekli sosyal medyada hayranlarıyla paylaşıyorlar. Şu sıralar hayranlarının yeni bir dizide görmek için heyecanla beklediği oyuncu Aslıhan Güner ise hobilerine ağırlık verdi.

Çello dersi alan oyuncu ilk ders aldığı günden bir fotoğrafını paylaşarak ‘Yeni bir aşk’ notunu düşmüştü.  Oyuncunun, kalbini büyüleyen bir enstrüman olarak tanımladığı Çelloyu çalmak konusunda oldukça kararlı olduğu anlaşılıyor.