SON DAKİKA
19 Haziran 2019 20:02

SON HABERLER

Asuman Dabak bikinili pozuyla genç kızlara taş çıkardı!

Asuman Dabak’ı en son TRT1 ekranında yayınlanan Ege’nin Hamsisi dizisinde Fikret Gerginoğlu karakteriyle izlemiştik. Dizi geçen yaz ekrana gelmiş, normal sezonda da devam etmiş ama erken final yaparak veda etmişti.

Asuman Dabak ise yılın yorgunluğunu Çeşme’de tatil yaparak atıyor.

Gittiği plajlarda bikinili görüntülenmekten kaçınmayan Dabak, her sene olduğu gibi bu yaz da görenlere maşallah dedirtiyor. Sezonu geçtiğimiz ay Bali’de açan ünlü oyuncu, Ege Sahilleri’nde ise modacı Hakan Akkaya’nın da içinde bulunduğu arkadaş grubuyla yazın tadını doyasıya çıkarıyor.

Her daim pozitif enerjisi ve fit haliyle dikkatleri üzerine çeken Dabak, “Ben yaz insanıyım. Deniz ve güneşsiz bir hayat düşünemiyorum. Fiziğimi korumak için özel bir formülüm yok aslında kısaca; az yemek, bol su ve güzel dostlar beni mutlu etmeye yetiyor” dedi.

Tiyatro sahnesine geri dönüyor

Ağustos ayında provalarına başlayacağı yeni bir oyunla tiyatro sahnesine döneceğini de müjdeleyen başarılı oyuncu, şu an gündeminde değerlendirdiği bir sinema filmi olduğunu ve Eylül ayında Kıbrıs’ta açacağı yeni oyunculuk okulu ile sezona dopdolu bir başlangıç yapacağını sözlerine ekledi.

İlgili Haberler