SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 05:14

SON HABERLER

Asuman Dabak ve Ali Erkazan’ın başrolündeki Model dizisi geliyor!

Yapımcılığını Serdal Kara’nın, üstlendiği ‘Kara Film’ etiketiyle yakın zamanda izleyicisiyle buluşmak için gün sayan “Model” dizi çekimleri başladı. Dizinin oyuncu kadrosunu dönemin eski ünlü Top Model ve Mankenleri, şimdilerin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları oluşturuyor.

Merakla beklenen dizinin kadrosundaki usta isimler arasında Mehmet Çepiç, Asuman Dabak, Ali Erkazan, Füsun Demirel, Erol Yavan gibi birçok ünlü oyuncular bulunmakta. Türk sinemasının iki ünlü ismi Ali Erkazan ve Füsun Demirel ilk kez bir filmde birlikte rol alıyorlar… Birlikte rol aldıkları genç oyunculara zorlandıkları anlarda yardımcı olan ikili çok güzel bir hikayede olmaktan mutlu olduklarını her fırsatta belirtiyor..

Dizinin yönetmenliğini “Ağır Romantik” sinema filminden hatırladığımız başarılı yönetmen Deniz Denizciler yaparken, çekimlerine başladığı “Model” dizisinin senaristliğini yine Deniz Denizciler üstlendi.

Dizi filmlerinde yeni bir dönem başlatmak istediğini söyleyen ünlü yapımcı Serdal Kara,” Mankenlik ve model yarışmalarının perde arkasının konu edileceği dizi severlerin çok beğeneceği böyle bir projeye imza atmaktan mutlu ve heyecanlıyım dedi.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler