Ana sayfa Sinema Netflix’te yeni bir Türk filmi yayında: Beni Çok Sev!

Netflix’te yeni bir Türk filmi yayında: Beni Çok Sev!

tarafından sule sule

Televizyongazetesi.com/Detay- Çekimleri aylar önce tamamlanan ve Songül Öden ile Sarp Akkaya’yı başrolde bir araya getiren Beni Çok Sev filmi nihayet yayında. Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film Netflix’te izlenebilir.

Beni Çok Sev filminin çekimlerine başlandığını yaklaşık bir yıl önce duyurmuştuk. Filmin çekimleri ve montajı tamamandı nihayet Netflix’te izleyicinin karşısına çıktı.

Beni Çok Sev filminin yönetmenliğini Aras Bulut İynemli’nin başrolünde oynadığı çok ses getiren 7. Koğuştaki Mucize’filminin de yönetmenliğini yapan Mehmet Ada Öztekin’in üstleniyor. Başrollerini Songül Öden ve Sarp Akkaya’nın yer aldığı filmde ayrıca Ercan Kesal, Füsun Demirel, Güner Özkul, Ushan Çakır gibi dikkat çekici isimlerden oluşuyor. Filmde ayrıca Aleyna Özgeçen ve Serpil Özcan da yer alıyor. Beni Çok Sev filminin konusu özetle şöyle:

Sedat, Konya kapalı cezaevinde gardiyan olarak çalışan bir adamdır. Kendisine verilen görev gereği Sedat, mahkum olan Musa’yı bir günlüğüne cezaevinden çıkararak memleketine götürür. Musa, hapishanede olduğu 14 yılın ardından ilk defa karısını, annesini ve kendisinden uzaklaşan kızı Yonca’yı görür.

Kızı ile muhteşem bir gün geçiren Musa, bir şeylerin yanlış gittiğine dair bir hisse kapılır. Çok geçmeden annesi Musa’dan sakladıkları her şeyi anlatır. Yonca aslında Musa’nın kızı değildir. Kızının öldürüldüğünü öğrenen Musa, onun başına gelenleri öğrenmek zorundadır.

Beni Çok Sev isimli film, çok uzun süredir ekranlarda görünmeyen Songül Öden’i hayranlarıyla kavuşturması açısından büyük önem taşıyor. Songül Öden’i en son 2019 yılında Fox TV’de yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde izlemiştik.