Ana sayfa Dizi Haberleri Ateş Kuşları dizisinde İlayda Alişan ile Burak Tozkoparan çok yakıştı, hikayede aşk ve çatışma iç içe geçiyor!

Ateş Kuşları dizisinde İlayda Alişan ile Burak Tozkoparan çok yakıştı, hikayede aşk ve çatışma iç içe geçiyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Ateş Kuşları dizisinde çok ilginç ve izleyicileri içine çeken bir hikaye bulunuyor. Çöpte bulunan bir bebeğe Gülayşe adını veren sokak çocuklarının onunla birlikte büyümesinin hikayesinin anlatıldığı dizide İlayda Alişan, başrol kadın oyuncusu olarak kariyerinde güçlü adımlar atmaya devam ediyor.

Ateş Kuşları dizisinde Gülayşe karakteri ile Barbaros arasındaki sahneler de çok ilgi görmeye başladı. Gözü kara bir polis olan Barbaros’u canlandıran isim ise Burak Tozkoparan… İki genç oyuncunun ekranda iyi bir sinerji yarattığını düşünen dizinin hayranları da sosyal medyada onlara büyük destek veriyor.

AyBar etiketi üzerinden Ateş Kuşları dizisinin en sevilen çiftine her hafta binlerce yorum geliyor ve dizinin reytinglerdeki başarısı da dikkatlerden kaçmıyor.

İlayda Alişan, sosyal medyadan gelen yorumları sıklıkla takip ediyor ve hep güzel ifadeler gördüğü için de memnun. Oyuncu, “Ben daha hiç kötü yoruma denk gelmedim. Sosyal medya kısmı işin biraz daha renkli kısmı, orada güzel ve eğlenceli yorumları okuyoruz. Özellikle Gülayşe ile Barbar hakkında çok yorum alıyorum. Yaptığımız şeyin insanlar tarafından sevilmesi ve güzel yorumlar almak çok hoşumuza gidiyor” açıklamasında bulundu.

Dizi hayranları da Gülayşe ile Barbaros sahnelerinden çok etkilendiklerini ve onların aşka doğru adım adım yürümesini heyecanla takip ettiklerini belirten paylaşımlarla sosyal medyada bir hayli etkili oluyorlar.

İlayda Alişan, Gülayşe’nin Barbaros’a aşık olduğunu ama aralarında büyük bir çatışmanın da var olduğunu anlattı. Oyuncu, “Çok büyük çatışmaları var, Gülayşe’nin bilmediği ama Barbar’ın bildiği. Gülayşe bunları öğrendiğinde büyük ihtimalle etkilenecektir, sarsılacaktır aralarındaki ilişki” dedi.

Tabii ki oyuncuya göre Gülayşe ile Barbaros’un birbirlerine olan büyük aşkı bu engeli aşabilir. Ateş Kuşları dizisinin hikayesinde önümüzdeki dönemde çatışma ile aşkı iç içe izleyeceksiniz.

İki genç oyuncunun setten yansıyan hoş halleri de sosyal medyada bir hayli ilgi gördü.