Ana sayfa Dizi Haberleri Ateş Kuşları dizisindeki Gülayşe karakteri, İlayda Alişan’a ne de çok yakıştı!

Ateş Kuşları dizisindeki Gülayşe karakteri, İlayda Alişan’a ne de çok yakıştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ateş Kuşları isimli atv dizisi Cuma akşamları izleyicilerle buluşuyor ve Gülayşe karakterini canlandıran İlayda Alişan hayranları, oyuncunun performansından çok memnun.

Burak Tozkoparan ile partner olan İlayda Alişan’ın şimdiye kadar canlandırdığı rollerden biraz daha farklı bir kadın karakterinde gayet iyi performans sergilediğini düşünen hayranları, sosyal medyadan destek olmaya devam ediyor.

Karakterin acılı bir hayatı olsa da, gerçek ailesinden uzak ama mutlu bir aile ortamında büyümüş olmasına rağmen, kendisini pek de değerli görmeme hali dikkat çekiyor. Bu hissiyatı yansıtan rolüyle de İlayda Alişan hayranlarına karakter ile bütünleştiğini sergiliyor.

İlayda Alişan daha önce de dram rollerinde çok başarılı performanslar ortaya koydu. Ancak bu sefer ki rol hem farklı hem de izleyiciye geçmesi için oyuncunun kendisini bu role kaptırması şart. Konuşma tarzından, mimiklerine ve her hareketine kadar Gülayşe’nin hayata karşı güvensizliğini ve kendisini değersiz görme halini yansıtması bakımından İlayda Alişan’ın rolün hakkını verdiği de görülüyor.

Burak Tozkoparan ile İlayda Alişan ikilisinin iyi bir dizi çifti olduğunu düşünen izleyiciler, Barbaros ile Gülayşe’nin hikayesinin nasıl gelişeceğini de çok merak ediyor. Birbirlerine karşı hisleri yavaş yavaş açığa çıksa da Barbaros ile Gülayşe için daha gidilecek çok yol var.

Onların aşk ile buluşmasını heyecanla bekleyen izleyiciler ise “Fakir ama gururlu insanlarla dolu bir dizi” diyerek hikayenin konseptinin gerçek hayat ile uyumlu olmasından memnun.

Ateş Kuşları dizisinin her yeni bölümünü büyük bir sabırsızlıkla bekleyen izleyiciler, “Bu dizi hiç bitmesin, reytingleri düşmesin” diyerek de desteklerini sosyal medya üzerinden sergiliyor.