Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ateş Kuşları dizisinin afişi yayınlandı!

Ateş Kuşları dizisinin afişi yayınlandı!

tarafından ker_def

Büyük bir merak ve heyecanla beklenen; farklı hikayesi, görkemli oyuncu kadrosu ve etkileyici dünyasıyla atv ekranında sezonun en çok konuşulacak yapımı olacak Bozdağ Film imzalı ‘Ateş Kuşları’ dizisinin afişi yayınlandı.

Yeni sezonun en çok konuşulacak dizisi ‘Ateş Kuşları’ için geri sayım başladı. Yayınlanan tanıtımları ile beklentiyi adım adım yükselten, sıcak ve samimi dünyasıyla atv ekranının çok konuşulacak yeni yapımı ‘Ateş Kuşları’nın afişi de sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni topladı.

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait; yönetmenliğini Gökhan Ayiz’in yaptığı ‘Ateş Kuşları’ dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Merakla beklenen Ateş Kuşları dizisinin afişinde dizinin başrol oyuncuları İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, başarılı oyuncular Erdem Şanlı ile Emir Çubukçu ve dizideki çocukluk karakterlerine hayat veren Umut İnan, Almira Abay, Fuat Fatih Odabaşı, Berke Obuz ve Umut Ege Baştemur yer aldı.

‘Ateş Kuşları’ çok yakında atv ekranında seyirciyle buluşacak.