Ana sayfa Dizi Haberleri Ateş Kuşları ile birlikte dizilerin yeni kötü adamı bulundu!

Ateş Kuşları ile birlikte dizilerin yeni kötü adamı bulundu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında Cuma akşamları yayınlanan ve ilk iki bölümü tüm kişiler kategorisinde 8’li reytinglere ulaşarak büyük başarı kazanan Ateş Kuşları dizisinin etkileyici bir hikayesi var. Hande Soral, İlayda Alişan, Görkem Sevindik ve Burak Tozkoparan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin geniş bir oyuncu kadrosu da var.

Dizinin hikayesinde öyle karakterler var ki, izleyiciler ya onları sevecenlikle karşılıyor ya da kötülükleri nedeniyle nefret ediyor. Her hikayede olduğu gibi Ateş Kuşları dizisinin de bir kötü adamı var. Serkan Ercan da Ateş Kuşları dizisindeki Menderes karakteri ile hikayenin kilit noktasında bulunuyor.

Tecrübeli oyuncu 1990’lı yılların sonlarından bu yana hem sinema filmlerinde hem de dizilerde birbirinden çok farklı rollerle büyük deneyimler yaşadı. Şimdi de Ateş Kuşları dizisinin en kilit karakterlerinden birisini canlandıran oyuncu, yan rolde yer almasına rağmen, hikayenin sürükleyici isimlerinden birisi olarak öne çıkıyor.

Lara’yı ailesinden ayıran kişinin amcası olduğu gerçeği fazla uzatılmadan izleyicilere gösterildi. Birçok kişi için bu ters köşe bir durum olarak nitelendiriliyor. Peki Menderes’in yeğenine bu kötülüğü yapmasının altında ne yatıyordu? İşte izleyiciler hikayedeki bu noktayı çok merak ediyor.

Ateş Kuşları ile birlikte dizilerin yeni kötü adamı bulundu! 28

Serkan Ercan için Menderes karakterini canlandırma adına onunla empati yapma dışında, karaktere bir benzerliğinin olmadığı anlaşılıyor.

Nizam Namidar’ın canlandırdığı Nizam karakterinin kardeşi olan Menderes, aynı zamanda Hüma’nın babasıdır.

Menderes zeki birisi ama bu zekasını kötü yollarda kullanan birisi. Serkan Ercan, dizide canlandırdığı Menderes Eyüboğlu için şöyle konuştu:

“Menderes, son derece akıllı ve zeki biri ancak o zekasını aksi yönde kullanıyor. Zekasını insanların canını acıtmak için kullanan bir karakter. Menderes’le tek ortak yönüm ayakkabı numaramızın aynı olması.”

Serkan Ercan’ın ayakkabı numarası üzerinden yaptığı espri de anlamlıydı. Hiçbir şekilde Menderes karakteri ile özdeşleşme ihtimali bulunmasa da tecrübeli oyuncu, gayet başarılı bir performans ortaya koyuyor.

Ateş Kuşları ile birlikte dizilerin yeni kötü adamı bulundu! 29

Nizam karakterini canlandıran Nizam Namidar da çok kıymetli oyunculardan. Şimdiye kadar birçok önemli rolde izleyicilerin aklında kalan Namidar, böyle bir karakteri daha önce canlandırmadığını söyledi.

Usta oyuncu, “Sıcak bir atmosferde, iyi bir ekip ve yönetmenle çalışıyoruz. Çok değerli
isimlerle çalışıyoruz, set çok keyifli” diyerek sette her şeyin yolunda olduğunun bilgisini verdi.