Ana sayfa Dizi Fragmanları atv’de Gençliğim Eyvah nasıl bir final yapacak?

atv’de Gençliğim Eyvah nasıl bir final yapacak?

tarafından ker_def

Yaz ekranında izleyicilerle buluşan Gençliğim Eyvah dizisi 17. bölümü ile birlikte 5 Ekim Pazartesi akşamı ekran ömrünü tamamlıyor. Pazartesi rekabetinde diğer yapımların çok geresinde kalan dizi, eğlenceli hikayesi ve duygusal sahneleri ile hatırı sayılır bir izleyici grubunu etkiledi. Ancak, pazartesi rekabetinde düşük reytingleriyle de yoluna devam etmesi pek mümkün değildi.

Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca gibi usta isimlerin yanı sıra; Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar gibi oyuncuları da kadrosunda buluşturan dizinin final bölümünde neler olacağı ortaya çıktı. Aşağıda hem detayları hem de son fragmanı izleyebilirsiniz:

Hacer ve Nuriye’nin günahını alan Arif ve Zekeriya, şimdi de eşlerinin gönlünü yapıp vicdanlarını rahatlatmanın peşindedirler. Gönüllerini almanın yolu tatile götürmekten geçmektedir ama eşlerinin gitmek istediği yer Bodrum’dur.’Başka yer mi yok?’ deseler de eşlerinin ısrarına boyun eğer, Bodrum’a gitmeyi kabul ederler.

Gittiklerinde ise onları başka bir sürpriz beklemektedir: İtalyan anneler de Bodrum’da tatildedirler. Hem de aynı pansiyonda kalmaktadırlar. Bakalım eşleriyle İtalyan anneleri bir araya getirmemek için türlü uğraş veren Arif ve Zekeriya bir kere daha paçayı kurtarabilecek midir? Aileler, tatile giderlerken geride kalanları ve iki dükkânı Suzan’a emanet ederler. Suzan’ın içinden Mahmut Hoca çıkar. Herkesin işine karışır. Zola ve Azra’yı görüştürmez.

Görüştürürse de yanlarına Ayşe’yi takar, onları da Veysi’ye, Veysi’yi Çavi’ye takip ettirir. Bu durumdan sıkılan gençler, babamlar dönse de kurtulsak derdindedirler. Diğer tarafta Fikret’in Ahmet üzerinde baskısı artmaktadır. Ancak beklemediği bir şekilde Çağla’yı karşısında bulur. Çağla’nın Ahmet’ten yana tavır koyması bakalım ikilinin ilişkilerini nereye doğru götürecektir.