Ana sayfa Dizi Haberleri ATV’nin dizisi Sevmek Zamanı romantik komedilerin arasında dram hikayesiyle savaşacak!

ATV’nin dizisi Sevmek Zamanı romantik komedilerin arasında dram hikayesiyle savaşacak!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay- ATV’nin yeni dizisi Sevmek Zamanı için geri sayım sürüyor. Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil ancak bazı iddialar ortada dolaşıyor. Romantik komedilerin arasında bir dram olarak karşımıza çıkacak dizinin reyting savaşından nasıl çıkacağı çok merak ediliyor.

Sevmek Zamanı dizisinin başrollerinde Deniz Işın ve İlhan Şen yer alıyor. Her iki oyuncu da son dönemin dikkat çekici ismi. İlhan Şen en son Aşk Mantık İntikam’da rol almış Deniz Işın da Leyla ile Mecnun dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. İki genç ve başarılı oyuncu ilk kez bu dizide partner olarak karşımıza çıkacak.

Sevmek Zamanı, romantik yaz komedilerinden farklı içeriyle ekrana gelecek. Daha ağır ve dram yüklü bir hikayeye sahip olan Sevmek Zamanı’nın hikayesiyle ilgili hala doğru dürüst bir açıklama yok. Ancak tanıtımdan anlaşıldığı kadarıyla ağır bir aşk hikayesini anlatacak. Dizinin paylaşılan ilk tanıtımından sonra yorum yapan izleyiciler dizinin konusunu bir türlü anlayamadıklarını söylediler.

Sevmek Zamanı dizisinin konusuyla ilgili bilinen tek şey Firuze ve Kaan’ın çok konuşulacak aşk hikayesini anlatacağı. Dizide İlhan Şen ve Deniz Işın’ın yanı sıra Toprakcan Adıgüzel, Serenay Aktaş, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın üstlenirken, genel hikayeyi Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın, senaryoyu Nalan Merter Savaş kaleme aldı. Dizinin müziklerinde ise Cem Öget imzası var.

Bu arada Sevmek Zamanı dizisinin ne zaman yayınlanacağı konusunda hala bir bilgi yok. Kanaldan hala açıklama gelmedi. Ancak ortada dolaşan söylentilere göre Sevmek Zamanı’nın ilk bölümü 20 Haziran Pazartesi akşamı ekrana gelecek.