Ana sayfa Dizi Arşivi atv’nin yeni dizisi Safir’in hikayesi, oyuncu kadrosu, fragmanı ve tüm detayları!

atv’nin yeni dizisi Safir’in hikayesi, oyuncu kadrosu, fragmanı ve tüm detayları!

tarafından ker_def

atv ekranlarında Safir isimli yeni bir dram dizisi başlayacak. İlk fragmanı yayınlanan dizinin yine dram yüklü bir hikayesi olacak. atv izleyicilerinin alıştığı türden ağır bir hikayeyi izleyicilerle buluşturacak olan Safir dizisiyle ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

‘Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi’ olarak tanıtılan Safir dizisinin başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül paylaşıyor.

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezonda ekrana gelecek olan Safir’in izleyicileri derinden etkileyecek.

Dizi; Gülsoy ailesinin bir gecede değişen ihtiras, tutku, intikam ve zorbalık sınavları ile dolu tehlikeli yollarda kaybolma hikayesini konu alıyor.

İlhan Şen, Özge Yağız, Burak Berkay Akgül başrolde ve diğer oyuncu kadrosunda da çok dikkat çeken isimler bulunuyor.

İşte Safir dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler: “İpek Tuzcuoğlu, Erkan Bektaş, Müfit Kayacan, Nur Yazar, Can Bartu Arslan, Gizem Sevim, Münir Can Cindoruk, Serdar Bordanacı, Sevda Baş, Selin Işık, Efe Taşdelen, Serkan Taştemur, Can Remzi Ergen.”

Safir dizisinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstleniyor.

Etkileyici hikayesi Burcu Över ve Gül Abus Semerci’ye ait olan dizinin senaryosunu ise Burcu Över kaleme alıyor.

Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu, sezonun beklenen işleri arasında yerini alan Safir, “Saklı Kalan Bir Aşk Hikayesi” sloganı ile yeni sezonda atv’de ekranlara gelecek.