Ana sayfa Dizi Fragmanları Azra küllerinden yeniden doğdu! Peki Evlilik Hakkında Her Şey de aynısını yapabilecek mi?

Azra küllerinden yeniden doğdu! Peki Evlilik Hakkında Her Şey de aynısını yapabilecek mi?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde 23 bölüm geride kaldı. Reytingleri bir hayli düşmekte olan Fox TV dizisinin salı akşamları artık yeni dizilerle rekabette zorlandığını söyleyebiliriz. Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri, salı akşamları izleyici kaybı yaşamayı sürdürüyor.

Destan dizisinin sağlam durduğu rekabette, Üç Kız Kardeş dizisi birincilikler almaya başlayarak dizi hayranlarını kendisine çekiyor. Baba dizisi ise büyük beklentiler ile başladı ama aradığı güçlü çıkışı yapamadı. Baba dizisinin yine de ortalamanın üzerinde gerçekleşen reytingleri ile yoluna devam edeceği anlaşılıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ise ciddi bir ivme kaybetti. İzleyicilerinin bir bölümünü rakip dizilere kaptıran Fox TV için sıkıntılı bir süreç başladı… 12 dizi ile sezona başlayan kanal yönetimi 8 yapım için final kararı vermişti. Şimdi de Evlilik Hakkında Her Şey’in ortalamanın altına gelen reytingleri ile ne kadar ayakta durabileceği tartışılıyor.

Dizinin 24. yeni bölümünde ise Azra ile Efe arasındaki yarışta ilginç bir olay yaşanacak. Azra öyle bir çıkış yapacak ki, “Küllerinden yeniden doğdu” dedirtecek. Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı Azra karakterinin Efe’yi fena halde sıkıştırmasının yanı sıra, Cevher ailesinin yaşadığı heyecanı da yeni bölümde izleyebilirsiniz.

22 Mart Salı akşamı ekrana gelecek olan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Azra karakterinin bu çıkışı bakalım izleyicilerin ilgisinin yeniden kazanılmasını sağlayabilecek mi?