Ana sayfa Dizi Fragmanları Bahar dizisi 9. yeni bölümde gerçeklerin adım adım ortaya çıkışını izleyeceksiniz!

Bahar dizisi 9. yeni bölümde gerçeklerin adım adım ortaya çıkışını izleyeceksiniz!

tarafından ker_def

Show TV’nin, MF Yapım imzalı dizisi ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ın 9. bölümünden yeni bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu. Heyecanın doruklara ulaştığı tanıtımda, gerçeklerin adım adım ortaya çıkması gündemi kasıp kavurdu.

Merakla beklenen yeni bölümün tanıtımına, Umay’ın Timur ve Rengin birlikteliğini öğrenmesi damga vururken; Aziz Uras’ın “Annemi, beni, herkesi kandırmışsın. Daha da fazla kandıramayacaksın!” sözleriyle babasıyla yüzleşmesi dikkat çekti.

Hastaneye yeni gelen bir vakanın, Bahar ve Timur ilişkisinde iyileşmeyen yaraları yeniden açacağının sinyallerini verdi. Her açıdan köşeye sıkışan Timur’un ne yapacağı ise merak konusu oldu.

Pelin Karahan, diziye konuk olarak katılacak ve böbrek yetmezliği olan Sevda karakterine hayat verecek. Bahar, kendisi gibi nakil ameliyatı olacak Sevda’ya destek olurken, geçirdiği zorlu hastalık süreciyle de yeniden yüzleşecek.

Bahar dizisi 9. yeni bölümde gerçeklerin adım adım ortaya çıkışını izleyeceksiniz! 7

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda yer aldığı, senaryosunu Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı, MF Yapım imzalı dizinin kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Her şeye rağmen yeniden başlamanın mümkün olduğunu hatırlatacak olan “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” her salı saat 20.00’de Show TV’de!