Ana sayfa Dizi Fragmanları Nursema, Umut’u yatakta bir başka kadın ile yakalayacak Kızılcık Şerbeti dizisinde olay çıkacak!

Nursema, Umut’u yatakta bir başka kadın ile yakalayacak Kızılcık Şerbeti dizisinde olay çıkacak!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği, cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Nursema’nın babasına boşanmak istediğini açıkladığı tanıtımda Mustafa ve Pembe’nin konuşmasına şahit olan Abdullah, Alev’in Pembe’yi itmediğini öğreniyor.

Alev’e gidip yeniden başlamayı teklif eden Abdullah’ın ne cevap alacağı merakla beklenirken, Giray ve Doğa’nın arasındaki samimiyetin giderek ilerlediği görülüyor. Fatih’in bir gece kulübünde dans eden Görkem’e sinirlenmesi dikkat çekerken, Abdullah da Görkem’in değişen hallerine tepkisini gösteriyor.

Umut’la bir kez daha konuşmak isteyen Nursema ise eve gittiğinde Umut’u başka bir kadınla yatakta yakalıyor. Tanıtıma damgasını vuran bu anlardan sonra neler yaşanacağı akıllarda soru işareti bırakıyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin önceki hafta yayınlanan 58. bölümünde neler olmuştu yeniden hatırlayalım: Umut’un sahne aldığı mekana giderek sürpriz yapmak isteyen Nursema, Umut’un albüm tanıtım gecesi olduğunu öğrendi. Umut’un yalan söylediğini anlayan Nursema evliliğinde yeni bir krizin eşiğine geldi.

Pembe’yi itmediğini ve masum olduğunu ispatlamak isteyen Alev, lokantaya giderek Pembe’yle yüzleşti. Pembe’nin gerçekleri itiraf etmesi için çabalayan Alev istediğini alamasa da bölümün final sahnesinde yaşananlar izleyenleri şoke etti. Ayrı olan Abdullah ve Alev’in barıştığı ve yeni bir ev kurdukları bölümün final sahnesinde ortaya çıktı.

Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı, yönetmenliğini Ketche’nin üstlendiği Kızılcık Şerbeti’nin başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Ahmet Mümtaz Taylan , Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman ve Yiğit Kirazcı yer alırken dizide bu isimlere Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Serkan Tınmaz, Kaan Taşaner, Özge Özacar, Rahimcan Kapkap, Selin Türkmen, Soydan Soydaş, Sevim Erdoğan, Özlem Çakar Yalçınkaya, Bahtiyar Memili, Vurgun Adalayı ve Duygu Aslan eşlik ediyor.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma saat 20.00’de Show TV’de!