SON DAKİKA
12 Eylül 2022 11:57

SON HABERLER

Balkan Ninnisi dizisi 11. bölümde eski acılar yeniden yaşanıyor!

TRT 1’in uzun yıllar sonra yurtdışında çekilen ve büyük beğeni toplayan dizisi “Balkan Ninnisi”, her hafta izleyicilerin buluşma ilgi odağı oluyor. Dizinin 11. bölümü, 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor.

İmkansız aşkın kahramanlarını bu hafta neler bekliyor? Dizinin, 13 Eylül Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 11. bölümünde de yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar birbirini takip edecek, izleyiciler kimi zaman duygulanacak kimi zaman gülecek, zamanın nasıl akıp geçtiğini fark etmeyecek.

“Balkan Ninnisi”nin, 13 Eylül Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 11. Bölüm özeti ise şöyle: “Ertan ve Jovanka’nın şüpheleri, buldukları kaset ve fotoğraflarla gerçek olur. Eskiye dair Süleyman’ın büyük sırrını öğrenen Ertan ve Jovanka, ondan hesap sormaya kararlıdır.

Ne var ki eski olayların açılması, geride kalan eski düşmanları da peşinden getirir. Süleyman’ın en büyük düşmanı olan Darko, intikam almak için gelir. Darko, bu sefer Süleyman ve ailesini bitirmeye kararlıdır.

Bu büyük çatışmada en çok zararı Zübeyir dede görecek, camiyi kurtarmak için hapse düşerken, eski acılar yeniden yaşanacak, tarihin tozlu sayfaları aralanacaktır. Konaktaki herkes, Zübeyir dedeyi kurtarmak için kendini feda etmeye hazırdır…”

“Balkan Ninnisi”, heyecan, dram ve eğlenceli sahnelerle dopdolu 11. Bölümüyle izleyicileri, bu hafta da TRT 1 ekranlarında buluşturacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler