Ana sayfa Dizi Fragmanları Kusursuz Kiracı 3. bölümde izleyiciler çok farklı duygular yaşayacak!

Kusursuz Kiracı 3. bölümde izleyiciler çok farklı duygular yaşayacak!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında yeni başlayan dizilerden Kusursuz Kiracı’nın ilk iki bölümü ilgi gördü. Reytinglerde kabul edilebilir oranlar elde eden dizinin başrollerinde Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü bulunuyor.

Kusursuz Kiracı dizisinin 3. yeni bölümü ise 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00’da ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde farklı duyguları bir arada yaşayacağınız sahneler bulacaksınız. Peki neler olacak? İşte 3. bölümden tüm detaylar:

Mona apartmanın gizemini çözmeye başlamıştır. Komşuları iş üstünde bastıktan sonra şans ibresinin kendisinden yana döneceğini umar. Ancak olaylar hiç de öyle gelişmez. Cesedin yerini bulmadan kendini sağlama alma şansın olmadığını kısa zamanda anlayan Mona, komşularla karşılıklı sessizlik anlaşması yapmayı kabul etmek zorunda kalır.

Bu da Yakup’tan büyük sırlar saklaması ve daha da fenası komşularla Yakup’a karşı suç ortaklığı yapması anlamına gelecektir. Bu durum Yakup’la arasında suçluluktan doğan derin bir uçurum açar.

Zaman ve çatı katından çıkan büyük bir sürpriz Mona’nın kendi suçluluğunu da başkalarının masumiyetini de yeni baştan sorgulamasına yol açar. Yoksa Yakup da göründüğü kadar masum değil midir?