Ana sayfa Dizi Fragmanları Balkan Ninnisi dizisinde son nokta böyle olmamalıydı!

Balkan Ninnisi dizisinde son nokta böyle olmamalıydı!

tarafından ker_def

TRT 1’in uzun yıllar sonra yurtdışında çekilen ve büyük beğeni toplayan dizisi “Balkan Ninnisi”, her hafta izleyicilerin buluşma ilgi odağı oluyor. Dizinin 14. bölümü, 4 Ekim Salı akşamı saat 20:00’de TRT 1 ekranlarına geliyor.

Çekimleri Üsküp’te devam eden “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi görüyor. Dizinin reytingleri Eylül ayı itibariyle düşüş yaşasa da, ekranda ailece izlenecek diziler arasında yer alması Balkan Ninnisi’ni öne çıkartan bir detay oldu. Dizinin hikayesinde ise Jovanka ile ilgili gerçekleri öğrenen Ertan’ın aşka son noktayı koyma kararı vermesi izleyicileri üzecek gibi gözüküyor.

Balkan Ninnisi dizisinin, 4 Ekim Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 14. bölümünde çok önemli olaylar birbirini takip edecek. Konakta nişan heyecanı kısa sürer. Jovanka’nın sakladığı sırrı öğrenen Ertan, aralarındaki büyük aşka nokta koymaya karar verir. Makedon ailenin konaktan gitmesi herkeste büyük şaşkınlık uyandırır, geçmiş biraz daha gün yüzüne çıkar.

Öte yandan eski sırlarla darmadağın olan Süleyman, Nina’nın ve geçmişinin peşine düşer. Nina’nın gölgesi bile Süleyman’ın aklını başından alır. Süleyman yaşanan her şeye rağmen, Nina’ya ulaşmak için Elena’nın evine kadar gider.

Pavel’in, Ertan’a karşı yaptığı planları başarılı olmuştur. Bu arada Ertan da boş durmayacak Pavel’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için planlarını ortaya koyacaktır.

Senaryosunu Uğur Uzunok, Abdülhamid Işık, İdris Meydi, Alev Uzma, Ozan Ayaz ve Esma Koç’un kaleme aldığı “Balkan Ninnisi”, yüzyıllardır nesilden nesile geçen ve çok sevilen Balkan ezgileriyle Türk eserlerini aynı potada buluşturuyor. Dizinin büyük beğeni toplayan müziklerini Alper Atakan yapıyor.