Ana sayfa Dizi Fragmanları Balkan Ninnisi dizisini izlemeyen çok şey kaçırır! İşte ikinci bölüm detayları!

Balkan Ninnisi dizisini izlemeyen çok şey kaçırır! İşte ikinci bölüm detayları!

tarafından ker_def

İlk bölümü 21 Haziran Salı akşamı TRT 1 ekranlarına gelen ve büyük ilgi gören “Balkan Ninnisi”nin ikinci bölümü, 28 Haziran Salı akşamı saat 20:00’de izleyicilerle buluşuyor. Çekimleri Üsküp’te devam eden, ilk bölümüyle en çok izlenen dizi olan “Balkan Ninnisi”, etkileyici ve eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar usta oyuncu kadrosunun müthiş performansları ve Balkan müziğinin sevilen örnekleriyle de büyük ilgi gördü.

Dizinin, 28 Haziran Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak ikinci bölümünde de yine birbirinden komik ve eğlenceli olaylar birbirini takip edecek, beklenmedik sürprizler merak uyandıracak, izleyenler zamanın nasıl akıp geçtiğini fark etmeyecek. Balkan Ninnisi’nin, 28 Haziran Salı akşamı TRT 1’de yayınlanacak 2. Bölüm özeti ise şöyle:

“Ertan’ı mimar olarak beklerken hayal kırıklığına uğrayan Süleyman ve Neriman, hastanede Elena ve Daniel’le yaşadıkları tartışmanın da etkisiyle mazide kalmış bir yaranın hala tam iyileşmediğinden korkmaya başlarlar. İki ailenin ilk karşılaşması değildir bu… Süleyman ve Neriman, Ertan’ı doğru bildikleri yola sokmalılardır, onu da abisi Zafer gibi kaybetmek istemezler.

Ertan ise kendi bildiği yolda ilerlerken, ailesine verdiği zararın farkına geç varır ve annesiyle dayısının sözünü dinleyerek köftecide çalışmaya başlar. Her şey yoluna giriyordur. Ta ki Ertan’ın köftecideki macerası da Jovanka’ya çıkana dek…

İflasın eşiğinde olan Elena ise ailesini korumak için elinden geleni yapıyor, mücadelesini tek başına sürdürüyordur. Ama karşısındaki görünmez rakip, hiç de adil dövüşmüyor, istediğini elde etmek için yasak yollardan gitmeye gocunmuyordur. Tehlike, sanılandan çok daha büyüktür, hedefte Jovanka da vardır. Artık dönüşü olmayan şeyler yaşanmış, Türk ailenin konağında kolay kolay çözülemeyecek bir kader düğümlenmiştir.”