Ana sayfa Dizi Haberleri Bambaşka bir Ramo dizisiyle tanışmaya hazır mısınız?

Bambaşka bir Ramo dizisiyle tanışmaya hazır mısınız?

tarafından ker_def

Ramo dizisinin ilk sezonu Adana’da çekildi…Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı dizinin ikinci sezonu ise İstanbul’da geçecek. Ramo ile Cihangir bey savaşını izleyeceksiniz. İlk sezondan birçok oyuncunun ayrıldığı diziye Olgun Şimşek katıldı…

Ramo dizisinin ikinci sezonu daha sert sahnelerle ve aksiyon dolu anlarla geçecek. Murat Yıldırım, yaptığı açıklamada “İzlemeyen üzülür” diyerek diziye olan güvenini anlatmıştı. Dizinin 2. sezonu bu akşam başlıyor. 12. bölümde yaşanacakların detayını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat verdiği Ramo’da; Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Bora Cengiz, Pelin Körmükçü, Efsane Odağ ve Sacide Taşener gibi oyuncular yer alıyor.

Bambaşka bir Ramo dizisiyle tanışmaya hazır mısınız? 9

Ramo’nun bu akşam ekrana gelecek 12. bölümünde Alpay’ın polise teslim olmasıyla Adana’da işler raydan çıkmıştır. Cihangir, işleri yola koyması için oğlu Taner’i Adana’ya gönderir. Acımasız bir adam olan Taner, babasının emirlerini yerine getirmek için Adana’da adeta bir savaş başlatır. Savaşın sonunda Süleyman ve Neco hayatını kaybeder. Adana’daki pürüzleri temizleyen Taner’in yeni planı ise işlediği bunca suçu Ramo’nun üzerine yıkmaktır.

Bambaşka bir Ramo dizisiyle tanışmaya hazır mısınız? 10

Ramo’nun beklemediği olaylar bundan sonra olacaktır. Ramo, Sibel’in şahitliğiyle otuz yıl hapse mahkum edilir. Sibel’in ihanetiyle yıkılan Ramo, hapisteki üçüncü yılında af söylentilerinin dolaşmasıyla dışarı çıkmanın planlarını yapmaya başlar. Ramo’nun suçu af kapsamında değildir ama kolları sıvar ve üç yıldır ilmik ilmik ördüğü büyük planını hayata geçirmeye başlar.

Bambaşka bir Ramo dizisiyle tanışmaya hazır mısınız? 11

Bütün bunları yaparken Ramo’nun iki hedefi vardır; birincisi, kendisine bu tuzağı kuranların saltanatına son vermek; ikincisi ise, Sibel’e ihanetinin hesabını sormaktır.

Ramo, bu akşam saat 20.00’de yeni sezonuyla Show TV’de!