Ana sayfa Dizi Fragmanları Bambaşka Biri dizisi 10. yeni bölümde Leyla babasının katillerine çok yaklaştı!

Bambaşka Biri dizisi 10. yeni bölümde Leyla babasının katillerine çok yaklaştı!

tarafından ker_def

Burak Deniz ile Hande Erçel ikilisinin başrolünde yer aldığı yeni dizi Bambaşka Biri, pazartesi akşamları izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Şimdiye kadar 9 bölümü yayınlanan dizi, son haftalarda biraz düşen reytingleri ile dikkat çekerken, hikaye heyecanını koruyor.

Dizinin 10. yeni bölümü 13 Kasım Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Bambaşka Biri dizisi 10. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar…

Kaçırılan Leyla, ilk defa hem soruşturmanın faillerinin hem de babasının katillerinin bu kadar yakınında bulunur. Doğan kendini ifşa etme riskini alarak Leyla’ya bir yardım eli uzatır. Leyla, uzun süredir çözmeye çalıştığı dosyada ilk defa zafere bu kadar yakındır. Ona ihtiyacı olan son cephaneyi verecek kişi ise hiç beklemediği bir isim olacaktır.

Nuray’ın tehditleri ile oğlunun fevriliği arasında kalan Şahinde, kendi günahlarını saklamak için seferber olur. Bu sırada kocasının katillerinden gelen baskılar artmaktadır. Tahir ise içinde bulunduğu kaosu kontrol altına almak üzere harekete geçer.

Doğan İdris’in güvenini tekrar kazansa da İdris’in onu geri kazanması mümkün değildir. Sevgisizlikten yorulan Doğan bir kez daha ailesinin ona karşı plan yaptığını keşfedince büyük bir hamle yapar. Arkasında bıraktığı krizle başa çıkmak Turan ve Nevin’e kalacaktır.

Kenan, Leyla ile ilişkisinde büyük bir adım atmaya karar verir. Ne var ki hemen ardından öğreneceklerinin bu ilişkiyi imkansız kılacağından habersizdir…