Ana sayfa Dizi Fragmanları Bambaşka Biri dizisi 11. bölümde Leyla terk edilmenin hüznüyle baş başa kaldı!

Bambaşka Biri dizisi 11. bölümde Leyla terk edilmenin hüznüyle baş başa kaldı!

tarafından ker_def

Bambaşka Biri dizisi Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 11. yeni bölümü 20 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin yurt dışı satışlarının iyi gitmesi ve sosyal medyada çok güçlü geri dönüşler alması dikkat çekiyor.

Burak Deniz ile Hande Erçel ikilisinin başrolünde yer aldığı Bambaşka Biri dizisinin 11. yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar da ortaya çıktı. İşte detaylar:

Tedavisi için aniden kayıplara karışan Kenan arkasında bir dizi kırık kalp bırakmıştır. Geride kalanların sorularını cevaplamak ise Turan ve Nevin’e kalır.

Perişan haldeki Leyla, neden terk edildiğini anlamaya çalışmakla meşguldür. Yasemin, arkadaşına hayatına devam etmesini öğütlerken Leyla’yla bir yola çıkmak isteyen yeni biri vardır.

Bir yanlış anlaşılma Yasemin’in Murat’tan ümidini kesmesine neden olur. Yasemin’den vazgeçemeyen Tahir hem ev hem iş hayatında ayrı ayrı krizlerle boğuşmak zorunda kalır. Nuray ise Tahir’i elinde tutmak için akla gelen her tür oyunu oynamaya hazırdır.

Kimsenin beklemediği bir dönüş, gündemi bir kez daha değiştirir. Ancak herkes beklediği cevapları alamayacaktır. Çok büyük sorulara zor cevaplar arayan tek kişi onlar değildir üstelik. Hayatlarına giren yeni bir isim, Kenan ve Leyla’nın hayatını sonsuza kadar değiştirmek üzeredir.