Ana sayfa Dizi Haberleri Bambaşka Biri dizisinde reytingleri artıracak yeni gelişme!

Bambaşka Biri dizisinde reytingleri artıracak yeni gelişme!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Bambaşka Biri dizisi, yurt dışında da büyük ilgi gören yeni yapımlardan birisi olmayı başardı. İlk haftalarda çok iyi reytingler alarak pazartesi akşamları farkını ortaya koyan dizinin, düşmekte olan reytingleri de bir süredir dikkat çekiyor.

Hande Erçel ile Burak Deniz ikilisinin başrolünde yer aldığı ve yapımcı Timur Savcı’nın ikinci hikayesinin bile hazır olduğunu belirterek dizinin uzun süreli olacağına yönelik mesaj vermesi geçtiğimiz hafta dikkat çekmişti.

Bambaşka Biri dizisinin yeni bölümlerinde reytinglerin artması noktasında senaryo grubuna önemli bir görev düşüyor. Kenan ile Leyla karakterleri arasında yaşanacak olan bir aşkın dizinin reytinglerine olumlu katkı yapabileceği yönünde bir görüş vardı.

İzleyicilerin sosyal medyadan dile getirdiği Kenan ile Leyla aşkının alevlenmesi durumu 8. bölümde öne çıkacak konuların başında geliyor. İki başrol oyuncusunun güçlü uyumu sonucunda aşk sahnelerinin diziye reyting kazandırma ihtimali bulunuyor.

Peki 30 Ekim Pazartesi akşamı Bambaşka Biri dizisinin 8. yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar:

Leyla ilk defa Kenan’a olan aşkına direnmeyi bırakır. İkili, aşklarının tadını çıkartacaklarını düşünüyordur. Ta ki kaderleri karanlık bir yöne sapana kadar…

İdris hayatta kalma mücadelesi verirken, Nevin Doğan’ın yaşadığı acıları öğrenir. İdris’e ulaşamayan Doğan ise yıllar sonra ilk defa gerçek benliğiyle ailesinin karşısına çıkar. Bu sefer Doğan’la yüzleşme sırası Turan’dadır. Kenan ve Leyla’nın aşk yaşamaya başlaması Doğan’ı olduğu kadar Turan’ı da korkutmaktadır.

Tahir’in yeni işi onu beklenmedik bir yola sürükler. Ekrem’in izini sürdüğü ipucu onu büyük bir keşfe götürür.

Korkunç kaderinden kaçmayı başaran yeni bir yüz, soruşturmaya farklı bir boyut kazandırır. Yetimhane yangının iç yüzü hızla ortaya çıkmaya başlarken soruşturmanın büyük bir adım atmasını sağlayan kişi Doğan olur. Ortaya çıkan bu yeni olay, hem Kenan ve Leyla’yı; hem de tüm Türkiye’yi sarsacak, her şeyin gidişatını derinden etkileyecektir.