Ana sayfa Dizi İzle Barca ve Nilüfer’in tatsız karşılaşmaları! Muhteşem İkili 1. Bölüm

Barca ve Nilüfer’in tatsız karşılaşmaları! Muhteşem İkili 1. Bölüm

tarafından ker_def

Muhteşem İkili 1. Bölümde Barca ve Nilüfer uzun zaman sonra tekrar karşılaşıyorlar; fakat, ikili tatsız olayların içine düşüyor!

Videodan 1 Kasım Perşembe günü ekrana gelen 1. bölümdeki bu sahneyi izleyebilirsiniz.

Barca, ölen karısı ile yaşadıkları evin kiraya verileceğini duyunca çok sinirleniyor. Soluğu hemen evde alıyor. Evi kiralayacak kişi ise, MKC’nin kız kardeşi Nilüfer… Nilüfer, bomba yüzünden harap olan evin halini görünce çok şaşırıyor. Tam emlakçı ile anlaşacağı sırada Barca eve geliyor. Kendisinden habersiz evi gösteren emlakçıyı payladıktan sonra Nilüfere dönüyor. Onu da bir güzel haşladıktan sonra ikisini de evden kovuyor. Nilüfer yaşadıkları yüzünden büyük bir şok yaşıyor ve bu tavrın nedenini anlamıyor.

Sonrasında ise Barca, Nilüfer’in işlettiği kafeye geliyor. Amacı, MKC’ye vermek istediği maç biletleridir. Burada Nilüfer’i tekrar görünce çok şaşırıyor. Sonra, onun MKC’nin kardeşi olduğunu hatırlamaya başlıyor. aralarındaki muhabbetten sonra dükkandan çıkacağı sırada kötü bir sürprizle karşılaşıyor. Kapıda eli sopalı adamlar onu bekliyordur. Nilüfer’in zarar görmemesi için ani bir kararla onu dükkana kilitliyor. Böylelikle iki karşılaşmaları da olaylı bitiyor…

HİKAYE VE KÜNYE:
Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.
İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.
Yapım: TMC
Yapımcı: Erol Avcı
Yönetmen: M.Çağatay Tosun
Senaryo: Başar Başaran, Emre Özdur Uygulayıcı
Yapımcı: Engin Sarıal
Müzik: Hasan Özsüt,Işıl Özsüt
Görüntü Yönetmeni: Selim Demiratar
Sanat Yönetmeni: Burhan Türk
2.Yönetmen: Filiz Adıgüzel
Kostüm Tasarım: Yasemin Akdaş Tekel
Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Eren Hacısalihoğlu (Demiray Hazan), Bora Koçak (Semih Karan), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Onur Ayçelik (Barbaros), Su Demirel (Yasemin), Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can), Erden Alkan (Sabri Hoca), Alptekin Ertürk (Bekir Hazan)