Ana sayfa Sosyal Medya Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan partneri Fahriye Evcen’e veda sözleri dikkat çekti!

Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan partneri Fahriye Evcen’e veda sözleri dikkat çekti!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dönem dizisi Alparslan Büyük Selçuklu, 30 Mayıs Pazartesi akşamı yayınlanan 27. bölümüyle sezon finali yaptı. Diziyi izleyenleri çok üzen gelişmeler sonrası, ikinci sezona merak da arttı. Dizide Akça Hatun karakterine hayat veren Fahriye Evcen’in ayrılmak istemesiyle karakter ölerek hikayeden ayrıldı.

Fahriye Evcen, yoğun çalışma şartları nedeniyle oğlu Karan ile yeterince ilgilenemediği düşüncesiyle dizinin ikinci sezonunda yer almak istemediği şeklindeki iddialarla gündeme geldi. Oyuncu, dizinin yapım şirketi Akli Film’in sahibi Emre Konuk’un bu kararından vazgeçirmeye çalışmasına karşın kararını değiştirmedi.

Barış Arduç ile dönem dizisinde çok beğeni toplayan bir partnerlik süreci geçirdi Fahriye Evcen. Oyuncu, karaktere başarıyla hayat verirken diziden ayrılma kararı ile izleyenleri de üzdü. Eşi Burak Özçivit ile aynı dönemde farklı dizilerde de olsa dönem projesinde yer alma fırsatı da buldu oyuncu.

Uzun zamandır ekranlarda olmadığı için de izleyici tarafından çok özlenen Fahriye Evcen, yine oyunculuğu ile izleyicinin beğenisini kazandı. Akça Hatun karakterine başarıyla hayat verdi. Diziye büyük emek veren isimler arasında yer aldı.

Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan partneri Fahriye Evcen'e veda sözleri dikkat çekti! 10

Sezon finalinde Akça Hatun’un ölmesi ile birlikte ikinci sezonda devam etmeyeceği de kesinleşti oyuncunun. Tüm ısrarlara rağmen ayrılma kararından vazgeçmedi oyuncu. Evcen’i ikna etmek için çok çabalayan yapımcı Emre Konuk, Fahriye Evcen’i sosyal medya mesajıyla uğurladı…

Konuk’un Fahriye Evcen ile ilgili sözlerindeki iltifatlar dikkat çekmişti. Benzer veda sözleri de Barış Arduç’tan geldi. Emre Konuk şu sözlerle veda etmişti Evcen’e: “Asâleti ve nezâhetiyle projemize değer katan kıymetli Fahriye Evcen’e sonsuz teşekkürler. “Akça” onsuz eksik kalırdı. Onunla tamam oldu. Tarihimizde kendini vatana ve devlete adamış, her şeyini bu yolda feda etmiş olan bütün aziz kadınlarımızı temsil eden Akça karakterine harikulade şekilde hayat verdi.”

Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan partneri Fahriye Evcen'e veda sözleri dikkat çekti! 11

Barış Arduç da bir sezon birlikte kamera karşısına geçtiği Fahriye Evcen’e instagram hesabından veda etti. Oyuncunun seçtiği sözler de dikkat çekiciydi. Fahriye Evcen’e “Disiplinin, özverin, samimiyetinle kattığın ruha ve yol arkadaşlığına binlerce teşekkür. İyi ki” notunu düştü Barış Arduç.

Partnerinin setteki disiplini, özverili çalışması ve samimi tavrını ortaya koyan Barış Arduç, birlikte rol almaktan da mutluluk duyduğunu ifade ediyor. İki oyuncunun kamera arkasında da son derece içten bir dostluk kurdukları da bu sözlerden anlaşılmakta…

Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan partneri Fahriye Evcen'e veda sözleri dikkat çekti! 12

Bu arada Barış Arduç, dizide Ani kentinin tekfuru Kekavmenos’a hayat veren Toprak Sergen’in de diziden ayrılması nedeniyle oyuncudan bir veda mesajı daha geldi. Barış Arduç, Toprak Sergen’e “Muazzam katkın, şahane enerjin için çok teşekkürler. Sensiz olmazdı usta” notuyla veda etti…

Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan partneri Fahriye Evcen'e veda sözleri dikkat çekti! 13