Ana sayfa Sosyal Medya Barış Arduç henüz baba olmadı ama daha şimdiden babalık ünvanını aldı!

Barış Arduç henüz baba olmadı ama daha şimdiden babalık ünvanını aldı!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-  Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisiyle gönüllerde taht kuran Barış Arduç yeni sezonda TRT1’de başlayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisiyle de büyük beğeni topladı.

Dizide ‘Sultan Alparslan’ı canlandıran Barış Arduç, etkili performansı ile göz doldurdu. Alparslan Büyük Selçuklu dizisi sezon finali yapan Barış Arduç şu sıralar evinde dinleniyor.

Sezon boyuncu yoğun bir şekilde çalışan oyuncu tatilin tadını çıkarıyor. Sosyal medyada paylaşımlarda bulunan oyuncu şu günlerde aynı zamanda babalık heyecanı da yaşıyor.

Meslektaşı Gupse Özay ile evli olan Barış Arduç baba olmak için gün sayıyor. Gupse Özay 6 aylık hamile, ilk kez anne ve baba olacak  çift son derece heyecanlı.

Yakışıklı oyuncu henüz bebeğini kucağına almadı ancak son instagram paylaşımının altına yapılan yorumlardan daha şimdiden babalık ünvanını aldığı görülüyor.

Barış Arduç’un oyuncu arkadaşı Müjgan Koraltürk, oyuncunun son paylaşımına, ‘Babaların en yakışıklısı’ yorumunu yaptı.

Barış Arduç ve Gupse Özay, Deliha filminde birlikte oynadıktan sonra sevgili olmuşlardı. 6 yıllık mutlu beraberliklerini de 2020 yılının Temmuz ayında sade bir nikahla taçlandıran çift pandemi nedeniyle düğün yapmamıştı.

Çiftin yakında bir bebek sahibi olacağı haberi geçtiğimiz haftalarda magazin basınında yer aldı. Ünlü çiftin Eylül ayında doğacak olan bebeklerinin cinsiyetinin de kız olduğu öğrenildi…