SON DAKİKA
5 Ağustos 2022 08:00

SON HABERLER

Başak Gümülcinelioğlu her sabah kalktığında bakın ne için şükrediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – En son Yargı dizisinde Neva karakteri ile izleyenleri fazlasıyla etkileyen Başak Gümülcinelioğlu, son dönemin en hızlı kariyer çıkışı yaşayan kadın oyuncularından birisi oldu. 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 2018 yılından bu yana da dizilerde yer alıyor.

8. Gün isimli dizi projesi ile başladığı sektörde, Kadın dizisiyle büyük dikkat çekti. 2019 yılında Erkenci Kuş dizisinde Deniz karakteri ile konuk olarak yer alan Başak Gümülcinelioğlu, en büyük çıkışını ise Sen Çal Kapımı isimli dizideki Pırıl karakteri ile yaptı. Bu karakterin çok sevilmesinin yanı sıra ünlü oyuncu, aşkını da dizinin setinde buldu.

Aynı projede birlikte yer aldığı Çağrı Çıtanak ile sette tanışan ve arkadaşlığını bir süre sonra aşka dönüştüren Başak Gümülcinelioğlu, huzuru da Çıtanak’ta buldu.

Katıldığı youtube sohbet programında sevgilisinin kendisi için öneminden bahseden oyuncu, şöyle konuştu: “Aşkım ben seni çok seviyorum. Her sabah sesli olarak şükrediyorum. Hayat beni yıllarca yanlış kişiler, yanlış yerlerle, yanlış şeylerle sınamış, sebebi Çağrı’yı bulmakmış diyorum.”

Evi dağıtan kişinin Başak Gümülcinelioğlu olduğu programda Çağrı Çıtanak’ın sözleri ile anlaşıldı. Başarılı oyuncu her gün sete gitmek için İstanbul trafiğinde çok yoğun saatler geçirdiğini ifade ederken, “Köpekler gibi çalışıyorum, kraliçeler gibi yaşamak benim hakkım” ifadesini kullandı.

Çağrı Çıtanak’ın bu sözler üzerine söylediği şu ifade de dikkat çekiyordu: “Arabayı kim kullanıyor, ben de geliyorum seninle.”

İlişkilerinde evin organizasyonunun Çağrı Çıtanak’ta olduğunu ama diğer her şeyin organizasyonunu kendisinin yaptığını anlatan Başak Gümülcinelioğlu, “Sen de beni öv” diye konuşunca sevgilisi şu sözleri söyledi:

“Sen dünyanın en güzel kadınısın. Seni tepeden tırnağa, saçının telinden ayağının tırnağına kadar seviyorum.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler