Ana sayfa Dizi Haberleri Behzat Ç heyecanı ortalığı sardı, eski bölümlerin tadını hatırlatan mizahi gönderme bir mesaj veriyor!

Behzat Ç heyecanı ortalığı sardı, eski bölümlerin tadını hatırlatan mizahi gönderme bir mesaj veriyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yayınlandığı dönemde milyonları ekran başına toplayan Behzat Ç dizisi, 2019 yılında yeni bölümleri ile yayınlanmış ama devam etmemişti. Erdal Beşikçioğlu’nun yeniden senaryoyu onaylaması sonrasında yaz döneminde başlayan çekimler dizinin hayranlarını da çok mutlu etti.

Behzat Ç dizisi yakında yeni bölümleri ile Blu TV’de yayınlanacak. Dizine rol alan isimlerden birisi de Özge Yağız oldu ve genç oyuncu, Kasım veya Aralık ayında izleyiciler ile buluşabileceğini tahmin ettiğini söylemişti. Behzat Ç’nin yayınlanan yeni fragmanı da izleyicileri mutlu eden bir başka gelişme oldu. Dizinin eski dönemlerinde güncel hayata yönelik eleştiriler sıklıkla yapılıyordu. Yeni sezonda da mazot fiyatlarının yüksekliği, üreticinin değişen iklim koşulları nedeniyle yaşadığı sorunlar, enflasyon nedeniyle artan fiyatlara yapılan göndermeler mizahi bir dille ela alındı.

Heyecanla Behzat Ç’nin yeni bölümlerini bekleyen çok geniş bir izleyici topluluğu bulunuyor. Hasretle beklenen dizinin yayın tarihi konusunda net bir açıklama olmasa bile, Behzat Ç’nin klasikleşmiş mizahına gönderme yapan bu sahnenin fragman olarak paylaşılması herkesi memnun etti. Dizinin eski dönemlerinin tadını izleyicilerin de hissetmesini sağlayan bu sahneler eski Behzat Ç’nin gelişine bir işaret olarak değerlendiriliyor.

Dizinin çok yakın bir zaman içinde izleyicilerle buluşabileceğine işaret eden bu fragman diziyi merakla bekleyen izleyicilere eski günlerin tadını verdi. Behzat Ç’nin yeni döneminin nasıl olacağını merak edenler, eski bölümlerdeki mizahı göndermelerin yeni sezonda da ekrana gelecek olmasından çok memnun. Çünkü Behzat Ç’yi bu kadar başarılı yapan özelliklerden birisi de güncel hayata yönelik olarak yapılan eleştiriler olmuştu.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği, açıklandığı günden bu yana Behzat Ç. hayranlarının yoğun ilgisini toplayan dizinin yeni tanıtımında, Behzat Amirin domates satıcısıyla girdiği gündeme dair diyalog kısa sürede büyük ilgi gördü.

BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde; usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçti. İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna yine sezonda yeni isimler eklendi.

Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu dizinin yeni sezonunda yer alacak isimler olarak dikkatleri çekiyor.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de ekrana gelecek. Ancak henüz yayın tarihi duyurulmadı!