Ana sayfa Dizi Fragmanları Tozluyaka dizi setinde arkadaşlık şahane, hikayede ise düşmanlık bitmiyor!

Tozluyaka dizi setinde arkadaşlık şahane, hikayede ise düşmanlık bitmiyor!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmakta olan Tozluyaka dizisi pazar akşamları yoluna devam ederken, sette ise arkadaşlık ortamı yaşanıyor. Özellikle dizinin tecrübeli isimlerinden Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın ile Emre Kınay sette birbirleri ile çok iyi bir arkadaşlık ortamı sürdürüyor. Bu ortam da dizinin setinde genç oyuncular için iyi bir görüntü sergiliyor.

Tozluyaka dizisinin 13. yeni bölümü 25 Eylül Pazar günü izleyicilerle buluşacak ve hikayede de önemli gelişmeler yaşanacak. Dizinin hikayesinde büyük bir kavga devam ediyor. Gerilimin arttığı, kimi sahnelerde arkadaşlığın öne çıktığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte dizinin 13. yeni bölümünde yaşanacaklar:

Ali, babasının Kenan olduğunu öğrendikten sonra tüm hayatı başına yıkılır. Annesini affetmeye asla niyeti yoktur. Aynı şekilde hayal kırıklığı yaşayan Arap ve Zeyno da ailelerinden yana yıkılmış haldedir. Teselliyi birbirlerinde bulurlar.

Derya, Kader ve Bilal ise çocuklara kendilerini anlatmanın yolunu arıyor, çırpınıyordur. Büyük bir haksızlık yaptığı Önder ise Derya’nın en büyük destekçisidir. Kenan ise bu hikayenin en mutlusudur.

Tüm bu planların arasında iki kardeş; Berk ve Ali için büyük bir sınav vardır. Ya kaybettikleri yılları geride bırakıp kardeş olacaklardır ya da ezeli düşmanlık devam edecektir. Berk, bunun için de hayati bir seçim yapmalıdır.