Ana sayfa Kadın Haberleri Belçim Bilgin sabah uyanınca beklemediği bir şey oldu!

Belçim Bilgin sabah uyanınca beklemediği bir şey oldu!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Blu TV platformunda Behzat Ç. dizisinin 1. sezon 9.bölümünde, yani sezon finalinde kısa bir süre dizide pavyon şarkıcısı olarak rol alan Belçim Bilgin, sesi ile eleştirilmişti.

Ünlü oyuncu yeni sezonda da dizide etkili bir konumda olacak. Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da ilgi gören Bilgin, bugün kendini iyi hissetmediğini belirten bir mesaj paylaştı.

Bilgin, “Neden boynu tutularak kalkar ki insan sabahın birinde” notuyla aşağıdaki pozunu paylaştı.

Belçim Bilgin’in yakın arkadaşı Beren Saat ise, kalp emojisi ile destek oldu.

Belçim Bilgin sabah uyanınca beklemediği bir şey oldu! 8

Ev halini paylaşan oyuncuya çok sayıda beğeni ve geçmiş olsun dilekleri geldi.

İşte Belçim Bilgin’in son hali:

Belçim Bilgin sabah uyanınca beklemediği bir şey oldu! 9

BELÇİM BİLGİN KİMDİR?

31 Ocak 1983 tarihinde doğdu. Küçüklükten beri oyuncu olacağını söyleyenlerden birisi olduğunu belirten Belçim Bilgin tiyatroya bu yıllarda bağlandı. İlkokulu Salih Alptekin İlkokulu’nda okuduktan sonra babasının tayini nedeniyle İskenderun’a taşındılar. Ortaokulun son yılı ve lise yıllarını Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nin sosyal ortamında geçirerek 2001’de Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nden mezun oldu.

2002’de Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetimi Bölümü’nde yüksek eğitimine başladı. Ancak lise yıllarında amatör olarak tiyatroyu deneyen Belçim Bilgin, oyuncu olmayı düşünüyordu. Bir arkadaşının vasıtasıyla Yılmaz Erdoğan’la tanıştı. Bu olaydan sonra Sıfır Kilometre adlı sinema filminde oynayan Belçim okulunu dondurup Paris’e yerleşti. Burada 2 sene kalan Belçim Dol adlı film’de de rol aldı.

2006 yılında Türkiye’ye dönen oyuncu Yılmaz Erdoğan’la evlendi. Hatırla Sevgili adlı dizide Defne karakterini canlandıran Belçim eşi Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı bir oyunda rol almak istediğini de belirtmiştir.23 Ocak 2009 da vizyona giren Güz Sancısı filminde Nemika karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Ocak 2011’de Aşk Tesadüfleri Sever adlı filmde başrol oyuncusu olarak görev almıştır.

Kendisi gibi oyuncu olan ve 10 Ağustos 2006 yılında evlendiği eşi Yılmaz Erdoğan’dan 2018 yılının Aralık ayında boşandı. Belçin Bilgin’in bu evlilikten Rodin adında bir çocuğu vardır.