Ana sayfa Dizi Haberleri Benim Adım Melek, Alparslan ve Duy Beni dizileriyle popüler olan Rabia Soytürk’e yeni dizide yeni partner aranıyor!

Benim Adım Melek, Alparslan ve Duy Beni dizileriyle popüler olan Rabia Soytürk’e yeni dizide yeni partner aranıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Rabia Soytürk, son dönemin öne çıkan başarılı genç kadın oyuncularından birisi oldu. 1996 yılında dünyaya gelen oyuncu, son 4 yıldır göz önündeki projelerde etkili performansı ile adım adım öne çıkmayı başardı.

Rabia Soytürk, Şahsiyet isimli ödüllü dijital dizide Süveyda karakteri ile dikkat çektikten sonra, Gülperi dizisindeki Selen karakteri sayesinde konuşulmaya başlandı. Ancak oyuncuya popülerliği getiren yapım Benim Adım Melek dizisindeki Defne karakteriydi.

2 sezon süren ve TRT1 ekranında çok etkileyici bir dram hikayesi ortaya koyan Benim Adım Melek dizisinin en başarılı genç yıldızlarından birisi kuşkusuz Rabia Soytürk olmuştu. Ardından ise Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki Karaca karakteri ile bambaşka bir deneyim yaşayan oyuncu, son olarak da Star TV’de yayınlanan Duy Beni isimli gençlik dizisiyle popülerliğini adeta ikiye katladı.

Ekim karakterinde başarılı performans ortaya koyan Rabia Soytürk’ün bu etkili çıkışının ardından yapımcılardan birçok teklif aldığı gündeme geldi.

Oyununun yeni dizisinin de belli olduğuna yönelik olarak basında bazı iddialar ortaya atıldı. Most Yapım tarafından hazırlanmakta olan Mektup isimli dizide başrol kadın oyuncusu olması beklenen Rabia Soytürk, yeni dönemde Kanal D ekranında hayranlarının karşısına çıkacak.

Oyuncuyu popülerliğinin zirvesindeyken adeta kapan televizyon kanalı Kanal D oldu. Mektup isimli dizinin hem hikayesi hem de oyuncu kadrosu çok merak ediliyor. Tabii ki bir de Rabia Soytürk’ün yeni partnerinin kim olacağı büyük merak konusu oldu.

Benim Adım Melek dizisinde Mustafa Mert Koç ile iyi bir partnerlik yürüten oyuncu, bu proje sayesinde çok geniş kitleler tarafından tanındı:

Rabia Soytürk, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde ise Korel Cezayirli ile partnerlik yapmış ve yine ikili çok güçlü bir uyum sergilemişti.

Oyuncu, Duy Beni dizisinde Caner Topçu ile çok uyumlu bir görüntü ortaya koydu ve şimdi hayranları yeni dizisindeki partnerini çok merak ediyor.