Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Adım Melek dizisinde üst üste gelen önemli gelişmeler!

Benim Adım Melek dizisinde üst üste gelen önemli gelişmeler!

tarafından ker_def

Benim Adım Melek dizisinin ikinci sezonu devam gediyor. Geçtiğimiz çarşamba günü yayınlanan 29.bölüm ile birlikte 5 ay aradan sonra yeniden izleyicileri ile buluşan TRT1 dizisinde 30. bölümde neler yaşanacağı da ortaya çıktı… Şirhanlar’da asker hazırlığı… 9 Eylül Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümden tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu
dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” otuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizi, “Benim Adım Melek” bu sezonda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. 9 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak: Ömer’in askere gideceğini, yemin töreninden sonra gelip Defne’yi isteyeceğini söylemesi üzerine herkes kalakalır.

Funda Alpay’ın hala Melek’i dert ediyor olmasına kızarken gelen telefon üzerine iyice gerilir. Şirhanlar asker hazırlığı yaparken Karadağlar sünnet hazırlığı içindedir. Cumali’nin dükkanına gelen toptancıyı Kenan intikam planına nasıl alet edecektir?

Ömer, günlerdir onunla görüşmeyi reddeden Defne’nin gönlünü almayı başarabilecek mi? Kadriye’nin tutamadığı çenesi başına ne iş açacak? Bağ evinde düzenlenen yemeğe gelenler keyifli zaman geçirirken Kenan, Seyitali’ye Mithat’la ilgili önemli bir haberi verir.

Mahmut ve Seyitali’nin gerilmesine sebep olan bu bilgi konakta nasıl bir yankı bulacak? Mithat iş sorununu çözdüğünü düşünürken neyle karşılaşacaktır?

Melek duygularının tadını çıkarmaya çalışırken hastalık seyri onun hayallerine engel olacak mı?
Benim Adım Melek her Çarşamba yeni bölümleriyle saat 20.00’de TRT1’de.