SON DAKİKA
20 Haziran 2019 13:07

SON HABERLER

Benim senden başka yolum kalmadı! Kuzgun yeni bölümde Kuzgun’dan Dila’yı sarsacak söz!

Star TV’de yayınlanan Kuzgun dizisinin yeni bölümü 8 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelecek. Dizinin 13. bölüm tanıtımı yayınlandı.

Televizyongazetesi/Detay – Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in oynadıkları dizide Kuzgun ve Dila arasında yakınlaşma başlıyor.

Duvardaki resmin üstünü boyayan Kuzgun, Dila’nın gönlünü bir kez daha kazanıyor.

Meryem ise oğlunun Dila’ya aşkını görüp onu uyarıyor ve “Kuzgun’u bu girdiği yoldan ya sen kurtaracaksın ya da sana olan aşkı kurtaracak” diye konuşuyor.

Kuzgun’un kendisine aşık olup olmadığını Meryem’e soran Dila, “Sakın kuzgundan vazgeçme, onun son şansı olabilirsin” sözleriyle durumu daha iyi anlıyor.

Bu arada Kuzgun, Dila’ya karşı sert duvarlarını indirmeye başlayacak. Yeni bölüm tanıtımında Kuzgun’un “Ben sana güvensem, iyi olur muyuz? Bana bugün de bugünkü aklımla ihanet etme. Sebebi ne olursa olsun. Beni öldür ama ihanet etme ne olur. Benim senden başka yolum kalmadı” sözleri dikkat çekiyor.

Dila, çocukken yaşanan ihanet ve Kudret ile kurduğu ilişki nedeniyle Kuzgun’a karşı büyük bir suçluluk içinde.

İşte 13. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Kuzgun, büyük bir komployla karşı karşıya!

Kuzgun’un Behram Adıvar’ın torunu olduğunun ortaya çıkması, Kuzgun’u da Kudret’in asıl hedefi haline getirir.Babasının hayatta olup olmadığı konusunda kesin bir bilgiye sahip olamayan Kuzgun, Bora’yla bir pazarlık yapar ancak bir şartı vardır. Öte yandan Bora, Teo’yu Kartal’ın öldürdüğünü öğrenir ve acımasız bir intikam planı yapar. Kartal’ın ölümle yüz yüze gelmesi artık an meselesidir. Kuzgun’un Behram’ın yerini alacak bir veliaht olduğuna inanmak istemeyen Dila, Kuzgun’u adım adım takip eder. Bu sırada, Kuzgun’un da içerisinde bulunduğu karanlık dünyada bütün dengelerini değiştirecek büyük bir patlam yaşanır. Kuzgun, ailesinin güvenliği için birkaç gün Meryem’de kalmaya karar verir. Dila’ya da birlikte gitmeyi teklif eder. Meryem, Kuzgun, Kumru ve Kartal yıllar sonra yeniden bir aradadır. Kuzgun için baba evinde duygusal anlamı çok büyük anlar yaşanacaktır. Meryem ile Dila arasında da yeni bir yüzleşme yaşanır. O sırada Kumru, Dila’nın ailesine yaptığı ihanetini öğrenir. Kuzgun ve Dila ilk kez o gece aynı yatakta yatarlar. Aralarındaki duvarlara, sırlara ve Kuzgun’un intikam isteğine rağmen, Dila ile Kuzgun’un birbirlerine duydukları derin aşk her geçen gün karşı konulması daha imkansız hale gelmeye başlar. Dila, Bora’nın Kuzgun’la ilgili tehlikeli bir planı olduğunu hissedince, Bora’nın karşısına çıkar. Ancak Bora’nın planları Kuzgun’la sınırlı değildir. Bora, korkutucu yüzünü ilk kez Dila’ya da gösterir. Dila, Bora’nın fiziki tehdidi altındayken, Kuzgun da hem Kartal’ın hayatı hem de kendi hayatı üstünden ölümcülbir komployla karşı karşıyadır.

İlgili Haberler