Ana sayfa Dizi Fragmanları Benim Tatlı Yalanım 23. bölüm 2. fragmanı; Suna ve Nejat için ayrılık vakti!

Benim Tatlı Yalanım 23. bölüm 2. fragmanı; Suna ve Nejat için ayrılık vakti!

tarafından ker_def

Benim Tatlı Yalanım dizisinin 23. yeni bölümü 23 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında izleyicilerle buluşacak. Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden yeni görüntüleri ve bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Aslı Bekiroğlu’nun dizinden yaşadığı menisküs sorunu nedeniyle sıkıntılı bir süreç yaşadığı bu dönemde, sağlık sorunu diziye de yansımıştı.

Benim Tatlı Yalanım’ın 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünde yaşanacakları da haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Suna ve Nejat Ayrılıyor!

Nejat, en mutlu günü olacağını düşündüğü sabaha kötü bir sürprizle uyanmıştır. Suna ortada yoktur. Herkes düğün için hazırlanmışken Nejat Suna’yı aramaktadır.

Bulduğunda Suna notta bıraktığı kelimeyi bu defa Nejat’ın yüzüne tekrarlar. Nejat Suna’nın Pervin meselesine bu kadar tepki göstermesine inanmak istemese de Suna kestirip atar. Nejat’tan ayrılır. Bu arada Aylin sözünü tutar, Kayra Suna’nın evden ayrıldığı gün Aylin’le eve döner.

Nejat, kızının dönüşüyle avunurken, Suna, kardeşleriyle beraber yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. Her zaman hayalini kurdukları muhallebici için dükkan arayışına başlarlar. Suna ve Nejat’ın ayrı olmasına çok üzülen Hayri ve Saniye, Burcu ve Serkan’ı da harekete geçirerek Nejat ve Suna’yı bir araya getirme planı yaparlar.

Onlar buna uğraşırken Aylin de eski ailesini yeniden bir araya getirme planları yapmaktadır. Hande ise Aylin’in Kayra Gözlük’ü kimin aldığını söylememesi üzerine asıl patrona ulaşmak için harekete geçer. Hayri ve Saniye’nin planını gören Suna bu aşkın önüne geçemeyeceğini anlayınca, Nejat’ı kendisinden tamamen uzaklaştıracak bir şey yapması gerektiğine karar verir.

Yayın Günü: 23 Kasım Cumartesi
Yayın Saati:20.00