Ana sayfa Sosyal Medya Bergüzar Korel, Londra’da uzun süre yaşayınca İstanbul’un kıymetini daha iyi anladı!

Bergüzar Korel, Londra’da uzun süre yaşayınca İstanbul’un kıymetini daha iyi anladı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bergüzar Korel, kızı Leyla’nın doğumundan sonra projelerde yer almamaya başladı. Oyuncu, ailesiyle birlikte Londra’da yaşamaya da devam ediyor. Yılbaşını İstanbul’da geçiren ünlü oyuncu, kızının 1 yaşını doldurmasının mutluluğunu yaşıyor.

3 çocuk annesi olan Bergüzar Korel, kızı Leyla ile her günün bir macera gibi geçtiğini söyledi. Oyuncu, “Güzel geçiyor her günümüz, kız çocuk farklıymış. Refleksleri, her şeyi farklı. Büyürken ilk yaptığı şeyler, ilk kelimeleri farklıymış. Ev bayağı eğlenceli” dedi.

Leyla’nın ilk öğrendiği kelimenin ‘baba’ olduğunu ifade eden ünlü oyuncu, kocası Halit Ergenç’in de bundan çok mutlu olduğunu ifade etti. Bergüzar Korel, kızı Leyla’nın süt emerek büyüdüğünü ve biberon ile hiç beslenmediğini belirtti ve kocası Halit Ergenç’in kızı ile vakit geçiremediği serzenişinden bahsetti.

Oyuncu, şunları söyledi: “Artık süt bitti, Leyla emmiyor. O yüzden onların müthiş bir diyaloğu başladı. Babasının kucağından inmiyor. Beraber oyun oynuyorlar. Güzel, Allah bütün çocukları korusun.”

Londra’da hayatın yavaş ve durağan olduğunu anlatan Bergüzar Korel, günlerin ev ve aile odaklı geçtiğini söyledi.

Oyuncu, Londra’daki yaşam şartları ile İstanbul’daki hareketli hayatı karşılaştırdı ve Türkiye’yi öven şu sözleri söyledi: “Turist olarak gidince yurt dışına orada bir kaç gün kalıyor ve keyifle dönüyordunuz. Ama insan daha uzun zaman geçirince buradaki sosyal ortamınız, restoranlarınız, aldığınız hizmetin ne kadar kaliteli, ne kadar ayrıcalıklı olduğunu görüyorsunuz. Kıyas bile kabul edilmez.”