Ana sayfa Sosyal Medya Bergüzar Korel’in büyük oğlu Ali büyüdü, annesinin boyuna ulaştı!..

Bergüzar Korel’in büyük oğlu Ali büyüdü, annesinin boyuna ulaştı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kasım ayında kızı Leyla’yı dünyaya getiren ünlü oyuncu Bergüzar Korel şu sıralarda tüm zamanını çocuklarıyla beraber geçiriyor.

Ali ve Han adında iki oğlu bulunan Bergüzar Korel kızı Leyla’nın doğumuyla beraber, ilk kez kız annesi olmanın mutluluğunu da yaşadı.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in büyük oğlu Ali 12 yaşına bastı. Ünlü oyuncu, oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla kutladı. Oğlunun doğduğu andan bir fotoğraf karesini instagram hesabından paylaşan oyuncu fotoğrafın altına duygusal bir yazı kaleme aldı.

“Ali’m.. Güneşim.. Bu hayatta ben en çok anneliği sevdim. Senin sayende.. Dünyamı değiştirdin.. Evladımız olduğun için sonsuz bir mutluluk duyuyoruz ama sen hepimizden bağımsız bir birey olarak herkesin hayatına ışık saçtığın için kardeşlerin ve ailen olarak kendimizi çok ayrıcalıklı ve şanslı hissediyoruz oğlum. Bu hayatta ruhunu hep özgür bırak şimdi olduğu gibi..

Ben ve baban ömrümüz yettiğince, her koşulda, sen istediğin sürece bir nefes kadar uzağındayız sadece.. Yüreğindeki merhamet, hoşgörü, empati ve hayata karşı duyduğun o büyük coşku,merak hiç bitmesin.. Güneşim Ali’m.. 12 yıl önce hayatımıza getirdiğin ışık,mutluluk için bin kez teşekkür ederim sana. Varlığına bin şükür annem.  Nice mutlu yılların olsun. Hep birlikte.”

blank

Oyuncunun paylaştığı bir diğer fotoğrafta ise oğlu Ali’nin şu an ki hali görülüyor. Çocuklarının yüzünü sosyal medyada paylaşmayan ve bu konudaki hassasiyetini sürekli dile getiren oyuncu, oğluyla birlikte arkadan görüntüsünü paylaştı. Fotoğrafta, Ali’nin boyunun annesinin boyuna yaklaştığı gözlerden kaçmadı.