SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 13:07

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi 4. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Bir Aile Hikayesi 4. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı. Fox TV ekranlarının sevilen yeni dizilerinden Bir Aile Hikayesi, Amerika’nın ünlü dizisi This is Us’tan uyarlandı. Büyük beklentilerle yayın hayatına başlayan Bir Aile Hikayesi’nin 3. bölümü 23 Mart Cumartesi akşamı ekrandaydı.

Celil Nalçakan, Songül Öden, Olgun Toker, İrem Sak ve Birkan Sokullu’nun oynadıkları dizinin 4. yeni bölümü 30 Mart Cumartesi günü izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler yaşanacağının detayını videodan izleyebilirsiniz.

3. bölümde neler yaşandı?

Aradan sekiz yıl geçmiş, Reyhan ve Cem’in evliliğinde sıkıntılar ortaya çıkmaya başlamıştır. Patronuyla sorun yaşayan Cem, eve sık sık geç gelmekte ve çareyi alkolde aramaktadır. Reyhan ise bir türlü geçinemeyen Mahur ve Berk’le uğraşırken, diğer yandan da Beste’nin yeme düzenini kontrol altına almaya çalışmaktadır. Cem’in evde olmadığı bir gece başlarına gelen bir olay Reyhan için bardağı taşıran son damla olur.

Berk, yapımcının bulunduğu partiye gidip ondan özür dileyerek işine geri dönmek zorundadır. Bunu yapabilmesi için Beste’nin desteğine ihtiyaç duyar. Oysa Beste için ‘havalı’ insanların olduğu o partiye gitmek büyük bir meseledir. Erdem onun rahat hissetmesi için elinden geleni yapar. Ancak gecenin sonunda işler kontrolden çıkar.

Mahur, Şakir’i en iyi doktora götürebilmek için hiç hoşlanmadığı birinden yardım ister. İyileşme umudu olmayan Şakir ise, randevuya gitmemek için direnir. Mahur onu ikna edebilmek için gözünü karartır. İşler umduğu gibi gitmese de, günün sonunda babasına doğru bir adım daha atacaktır.

DİZİNİN KONUSU

“Bir Aile Hikayesi” ilk aşkı annesi-babası olan ve çocukluğuna özlem duyan herkesin, her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak. Dizi, hayatın verdiği ekşi limonları, limonataya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını terk etmeyen büyük çocuklara sahici bir masal anlatmaya geliyor.

Bir Aile Hikayesi Cumartesi 20.00’de FOX’ta!

İlgili Haberler