SON DAKİKA
20 Temmuz 2019 23:48

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi 7. bölüm 2. fragmanında Beste ve Erdem ayrılıyor mu?

Bir Aile Hikayesi dizisi Fox TV ekranında 7. bölümüyle 20 Nisan Cumartesi günü ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak edilmekte… Başrollerinde Songül Öden ve Celil Nalçakan’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde duygusal sahneler izleyicileri etkileyecek.

Bir Aile Hikayesi 7. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz. Fragmanda Beste ve Erdem’in ellerinin birbirinden ayrıldığı görülüyor. İzleyici bir ayrılık olup olmadığını sorguluyor. Bakalım yeni bölümde neler yaşanacak?

Bir Aile Hikayesi’nin 7. bölümünde önemli gelişmeler yaşandı? Detaylar şöyleydi: Reyhan’ın yıllar önce oğlunun bir fotoğrafını gönderip ona yazdığı mektubu bulan Mahur, büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Annesinin “Üzgünüm ama Mahur ile tanışamazsın, görüşemezsin. Onun için en iyisi bu, umuyorum ki onu çok ama çok sevdiğimizi bilmek seni biraz rahatlatır” sözlerini okuyan Mahur, babasının kim olduğunu bildiği halde kendisi görmesine izin vermeyen annesine nasıl bir tavır sergileyecek merak konusu.

Öğrendiği bu olay sonrasında büyük bir üzüntü yaşayan Mahur, yıllarca babasından uzak yaşamanın acısıyla büyük bir iç çöküş yaşayacak.

Reyhan ve Cem, Mahur’la ilgili bir konu yüzünden okula çağırılır. Mahur’un başka bir okula geçmesi gerektiği anlaşılır. Ancak bu yeni özel okul, Cem’in bütün planlarını alt üst edecektir. Babasının onun için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacağını öğrenen Mahur’un gönlü buna razı olmaz.

Beste’ye karşı duygularını daha fazla gizlemek istemeyen Erdem ona açılmaya karar verir. Tam bunu yaptığı sırada kafeye gelen biri, Erdem’i allak bullak eder. Bu kişi Beste’nin hem özgüvenini hem de Erdem’e duyduğu güveni sarsacaktır.

Ölüm ve kayıpla ilgili duygularını bastırmaya alışık olan Berk, prova sırasında yönetmen ve yazarın hışmına uğrar. Ona yardımcı olmaya karar veren Derya ise hiç beklenmedik bir yönteme başvuracaktır. Berk’in Mahur’ların evindeki varlığı Melis ve Mercan’ı çok mutlu etse de “ölüm” le ilgili kırdığı pot, çocukların ödünü koparır. Berk bu durumu telafi etmek için özel bir çaba harcamak zorunda kalacaktır.

İlgili Haberler