SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 09:30

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi yayınlanmadan önce çok konuşuldu, şimdi ise sıradan bir diziden farksız!

Bir Aile Hikayesi çok konuşuldu ama çok etkili olamadı!

Bir Aile Hikayesi dizisi aslında uzun süredir gündemimizde olan bir yapımdı.

Televizyon Gazetesi Detay

Amerika’nın en ünlü dizisi olarak bilinen This is Us’ın yerli versiyonu olarak ortaya çıkan Bir Aile Hikayesi, yayınlanmadan önce büyük beklentilerle sunulmuştu.

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle zaten ilgi görmesi kesin olan dizi diğer kanallarda tutan diziler nedeniyle hafta içi bir güne konulamadı.

Fox TV, yeni dizisini Cumartesi akşamları Erkenci Kuş, Kalk Gidelim, İkizler Memo Can gibi yapımların olduğu bir güne koymayı tercih etti.

Med Yapım imzalı dizide Songül Öden, Birkan Sokullu, Olgun Toker, İrem Sak, Duygu Yetiş, Alper Saldıran, Ali Seçkiner, Serkan Ercan, Elçin Efecan ve Celil Nalçakan gibi önemli isimler yer alıyor.

Peki Bir Aile Hikayesi, başlamadan önce yaratılan fırtına neden dizi başladıktan sonra dindi?

Aslında bir çok dizide olduğu gibi Bir Aile Hikayesi de öncesinden çok abartıldığı için ve izleyicilerin bir bölümünün ekranda uzaklaşmayı tercih ettiği Cumartesi akşamlarına alınınca dizinin büyük fırtına estirmesi de mümkün olmadı.

Yapımcılar için Bir Aile Hikayesi iyi bir ders niteliğinde. Çünkü proje başlamadan önce yaratılan büyük fırtına daha sonra sizin en büyük handikapınız olabilir…

Bir Aile Hikayesi’nin 3. bölümü 23 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de Fox TV ekranında izleyicilerle buluşacak.

İlgili Haberler