SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 18:54

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi’nin en dikkat çeken karakteri oldu! Oyunculuğu beğeni topluyor!

Televizyon Gazetesi Analiz

Fox TV’nin Amerika’nın en ünlü dizilerinden ‘This is Us’dan uyarlanan dizisi ‘Bir Aile Hikayesi’ ilk iki bölümünü geride bıraktı. İkinci bölümüyle AB grubunda 4.99 reyting olarak ilk sıraya yerleşen dizi biraz durağan gibi görünse de ilerleyen haftalarda hikayesini izleyenlere daha çok sevdirecek gibi de görünüyor.

Bazı izleyenler ise diziyi geçmiş ve bugün arasındaki bağlantılarından dolayı karmaşık buluyor ama özellikle Cem karakterine ne olduğuna dair merak edilen detaylar izleyenlerin ilgisini çekiyor.

Öte yandan dizide hikayesi en çok sevilen ve beğenilen karakterlerden bir tanesi de Mahur’un öz babası Şakir oldu. Mahur’u 35 sene önce bırakan Şakir hikayenin bugünü anlatan kısmında oğluyla tekrar karşılaştı. Gerçek babasını bulan Mahur onu evine getirdi ve onu tanımaya çalışıyor hatta hasta olan babasını tedavi ettirmek için çabalıyor. Ancak, annesi Reyhan’ın Şakir’i yıllar önce bulduğu gerçeğinden de habersiz. Mahur’un bunu öğrenmesinin ardından neler yapacağı da merakla bekleniyor.

İzleyicinin çaresiz durumundan etkilendiği Şakir ise çocuğunu terk etmiş olsa bile dizinin sevilen bir karakteri olmayı başardı. Sürekli mahcup ve mazlum bir tavırda olan Şakir’i canlandıran Ali Seçkiner Alıca da abartısız, sade, gerçekçi ve başarılı performansıyla beğeni topladı.

İlgili Haberler