SON DAKİKA
21 Eylül 2019 07:35

SON HABERLER

Bir Deli Rüzgar 4.Bölüm 2. Fragmanı İzle – Gökçe’nin müthiş yükselişi

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunu Volkan Gürses’in kaleme aldığı Bir Deli Rüzgar dizisi başarılı hikayesi ve oyunculuk performansına karşın reytinglerde beklentilerin altında kalmakta. Dizinin 4. yeni bölümünde neler olacağı merak konusu…

4. bölümden 2. fragman yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

4. bölümde Gökçe’nin müthiş yükselişini izleyeceğiz.

Melike Candan, ağır bedeller ödeyerek en dipten en zirveye tırmanmış, 70’lerde ve 80’lerde assolistlik mertebesine ulaşmış bir yıldızdır. Melike’nin bugünkü yaşamı ise bambaşkadır. Bir gün tuvaletçi olarak çalıştığı barda tıpkı kendisinin ilk günlerindeki gibi gözünü en yükseğe dikmiş Gökçe Yücel ile karşılaşır. O zirvenin nasıl bir yer olduğunu bilen Melike’nin amacı Gökçe’yi uyarmaktır. Ancak zirvenin ihtişamı Gökçe’nin kulaklarını tıkarken hayat Melike’nin karşısına geçmişini çıkarmaya devam edecektir.

Bir Deli Rüzgar yakında FOX’ta!

Bir Deli Rüzgar Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Görkem Kanbolat Arslan, Erdem Kaynarca ve Mustafa Uğurlu’nun yanısıra Pelin Uluksar, Gürol Güngör, Fulya Ülvan, Mehmet Ali Yılmaz, Seda Akdoğan, Ferit Kaya, Taner Turan, Fulden Akyürek, Ceren Benderlioğlu, Cengiz Tangör, Serkan Acay, Kuzey Dönmez, Eda Özel, Meriç Özkaya, Naz Sayıner gibi isimler de yer alıyor.

İlgili Haberler