SON DAKİKA
20 Haziran 2019 10:20

SON HABERLER

Bir Mucize Olsun dizisine izleyici yorumları şaşırttı!

Televizyongazetesi/ Analiz
FOX TV’nin yeni başlayacak olan dizisi Bir Mucize Olsun’un ilk tanıtımı yayınlandı.

Yapımcılığını Pastel Film adına Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın üstlendiği, senaryosunu Can Sinan’ın yazdığı, başrollerini Furkan Palalı ve Su Kutlu’nun paylaştığı dizi çok yakında Fox TV ekranlarında olacak.

Daha önce adının Çukurdere olacağı söylenilen dizide değişikliğe gidilerek, dizi Bir Mucize Olsun adıyla lanse edildi.

Dizinin konusu:

Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi bir yaşam sürmektedir. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit adında genç bir avukat çalar. Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla’ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Yiğit getirdiği haberle Damla’ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmayacak ona aşık da olacaktır.

Dizinin tanıtımını beğenen izleyenlerin tek sıkıntısı, başrol oyuncuları arasında uyum…

Furkan Palalı’yla Su Kutlu’yu birbirine çok yakıştırmayan izleyenler bu konuyu sosyal medyada dile getirdi.

İzleyiciler dizi için; “İkisinin arasında uyum yok!”, “Kız çok küçük kalmış Furkan Palalı’ya!”, “Tutmaz büyük ihtimalle!”, “Bilemedim başrol oyuncularını pek sevmedim!”, “Bence tutmaz aralarındaki yaş farkı çok fazla ve absürt duruyorlar!” gibi yorumlar yaptılar.

Henüz yayın günü ve saati belli olmayan dizinin, yayın hayatına başladığında ne gibi tepkiler alacağını hep birlikte göreceğiz…

İşte dizinin ilk tanıtımı:

İlgili Haberler